Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Watch Serisi 5 Titanyum ve Seramik Tasarımla Gelebilir

Apple Watch, tipik olarak alüminyum veya paslanmaz çelik kaplamalı olarak sunuluyordu.

Apple, daha önce altın ya da seramik kasa malzemesi sunarak kullanıcılarla buluşmuştu. Apple, ancak nihayetinde onları durdurmaya karar verdi ya da en azından şu ana kadar en son watchOS 6 beta sayesinde, Apple Watch Serisi 5 modelinde Apple’ın yeni malzemeler kullanmayı planladığının işaretleri var.


İHelp BR tarafından yayınlanan bir rapora göre, watchOS 6 beta içinde, Apple Watch Serisi 5‘in hem titanyum hem de seramik bir kaplamada sunulabileceğini öne süren bazı işaretler olduğunu keşfettiler. Bunun Apple Watch ile birlikte sunulan alüminyum ve paslanmaz çelik seçeneklerine ek olarak olacağını düşünüyoruz.

Apple Watch Serisi 5 Titanyum ve Seramik Tasarımla Gelebilir

Ayrıca, premium malzemelere dayanarak, bu modellerin Apple Watch’un normal sürümlerine kıyasla daha pahalı olması gerekirken, tam olarak ne kadar daha pahalı olduğu görülüyor. Bununla birlikte, son seramik saatin 1.299 dolardan başlayan Apple Saatinin önceki altın versiyonlarından daha ucuz olması gerekir.

Yeni Apple Watch modellerini ne zaman göreceğimize dair bir haber yok, ancak Apple’ın Eylül ayında bir iPhone etkinliğine ev sahipliği yapması bekleniyor, bu yüzden bu yeni Apple Watch modellerinin de duyurulması ihtimali var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu