Apple Pay Londra'da Kullanımda! - TeknoDiot.com

Apple Pay Express Transit Şimdi Londra’da!

Abone Ol 

Birkaç aylık bir işbirliğinden sonra, Apple Pay Express Transit özelliği artık metro, otobüsler ve tramvaylar dahil tüm Londra’da toplu taşıma araçlarında çalışıyor ve her yerde sarı bir okuyucu var. Temel olarak, bir iPhone veya Apple Watch’ınız varsa şimdi kartınızı kullanmayı bırakabilirsiniz.

Express Transit özelliğini kullanmaya başlamak için, ödemelerde kullanmak üzere tercih edilen bir kart seçmeniz yeterlidir. Adın “express” kısmı, kullanımın daha hızlı olması için normal kimlik doğrulamanın atlandığı anlamına gelmektedir.

İlginç bir şekilde, bu özellik iPhone’unuzun pilinin bitmesinden sonra beş saate kadar çalışmaya devam eder ancak bu yalnızca iPhone XS, XR ve daha yeni modeller için geçerlidir. Ayrıca, telefonun kapatılmasının Transit özelliğini devre dışı bıraktığını unutmayın.

Apple Pay Express Transit Şimdi Londra'da!

Düzenli Apple Pay işlemleri için hala kimlik doğrulamasının gerekli olduğunu unutmayın. Telefonunuzu kaybederseniz veya izlerseniz, Express Transit özelliğini uzaktan devre dışı bırakabilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bu özellik, New York (MTA), Portland (TriMet), Japonya (Suica kartları), Pekin ve Şangay dahil olmak üzere diğer birçok bölgedeki toplu taşıma hizmetlerinde kullanılabilir.

Göz atın:   Apple Card ABD'de Kullanım Açıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu