AMD

Apple Severlerin Dikkatine! Apple, Yeni iPhone’larla Birlikte iPhone XR’ın Fiyatında İndirim Yaptı

Apple Türkiye, yeni iPhone modellerinin tanıtılmasıyla birlikte geçen sene tanıtılan iPhone XR’ın fiyatında indirim yaptı.

Apple, dün akşam gerçekleştirdiği etkinlikle birlikte yeni iPhone 11 ailesini, Apple Watch 5 ve 7. nesil iPad gibi birçok ürün tanıttı.

Apple TV+ ve Apple Arcade gibi dikkat çeken başka konular hakkında da açıklamalar yapan Apple, yeni ürünlerini tanıtmasının ardından eski ürünlerinin fiyatlarını da elden geçirmiş oldu.

Etkinlikten hemen sonra Apple mağaza sitesinde bir fiyat değişikliği yapıldı. Apple’ın yeni iPhone 11 ailesinin tanıtılması bazı diğer ürünlerin fiyatlarında etki etmiş görünüyor.

Geçen seneki fiyatlara benzer bir fiyatla kullanıcı karşısına çıkan iPhone 11 serisi, sadece temel model iPhone 11 modelinde indirime gitti. Bu gelişme, önceki telefon olan iPhone XR’ın fiyatını da etkiledi.

Apple Severlerin Dikkatine! Apple, Yeni iPhone'larla Birlikte iPhone XR'ın Fiyatında İndirim Yaptı

iPhone 11 tanıtılması iPhone XR’a yaradı!

Apple Türkiye’in web sitesinde şu anda 6.499 TL başlangıç fiyatıyla satılan iPhone XR, ciddi bir indirime girdi. Eski fiyatından tam olarak Apple’ın iPhone XR’ın fiyatında 900 TL’lik bir indirim yaptığı anlaşıldı.

iPhone 11 serisi tanıtılmadan hemen bir gün öncesinde 7.399 TL fiyat etiketine sahip olan iPhone XR, yeni iPhone 11’in iPhone XR’ın geçen seneki satış fiyatından daha ucuz bir fiyat etiketiyle çıkması sonucunda 900 TL gibi bir indirim aldı. iPhone XS ve iPhone XS Max şu anda Apple Türkiye’nin resmi sitesinde satılmadığı için eski amiral gemilerinde bir indirime gidilip gidilmediği konusunda net bir bilgi şu an için bulunmuyor.

Yapılan bu indirimlerin iPhone XR satışlarına yansıyıp yansımayacağını ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Son olarak iPhone XR modeli internette 7.085 TL bir fiyat ile satışta olduğunun altını çizelim. ApplE’ın resmi mağazasında 900 TL’lik indirim gerçek anlamda çok iyi olduğunu da söyleyelim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!