Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Bu Yıl 5G Desteği Olan iPhone Modellerini Tanıtacak

Apple Ürün Analisti Ming-Chi Kuo, tam 5G desteğine sahip tüm yeni iPhone’ların 2020’nin ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini söyledi.

Daha önce yeni iPhone 5G akıllı telefonların bu yıl sadece 6 GHz alt bant desteği ile piyasaya sürüleceği ve mmWave bant desteğinin iPhone‘da sadece 2021’in başında görüneceği bildirildi.


Kuo, tam 5G desteği olan tüm modellerin bu yılın ikinci yarısında beş ülke (ABD, Kanada, Japonya, Kore ve İngiltere) pazarlarında görüneceğini söyledi.

5G Destekli iPhone Modelleri Bu Yıl Tanıtılacak

Apple, Bu Yıl 5G Desteği Olan iPhone Modellerini Tanıtacak

Aynı zamanda analist, Apple‘ın 5G kapsamı düşük olan veya böyle bir fırsat sunmayan ülkelerde 5G’yi devre dışı bırakabileceğini söyledi.

Analist, Apple’ın hala yeni modeller piyasaya sürmeyi planladığını, ancak teslimatların bu yılın üçüncü çeyreğinin sonunda veya dördüncü çeyreğinin başında başlayabileceğini de sözlerine ekledi.

Daha önce Apple, iCloud mağazasını çocuk istismarı resimleri için kontrol ettiğini doğruladı . Bu, şirketin gizlilik uzmanı Jane Horvath tarafından söylendi.

iPhone 7’nin fiyatının rekor kırdığını bildirdi. 32 GB’lık bir sürücüye sahip bir gadget 23 bin rubleye mal olacak. Böylece, piyasaya sürüldükten üç yıl sonra, akıllı telefon neredeyse üç kat daha az maliyete başladı.

Eylül 2016’da, telefonun Rusya’daki piyasadaki başlangıç ​​fiyatı 57 bin ruble idi. Fiyatlar iPhone 7’de 128 gigabayt bellek kapasitesi ile düştü – 29.69 bin ruble. Akıllı telefon, nem koruması olan Apple mobil cihazlar arasında ilk oldu. Ayrıca kulaklık girişi de yok. 2017’nin ilk altı ayında, iPhone 7 dünyanın en çok satan aygıtı olarak kabul edildi.

Aralık 2019’da, İletişim Bakanlığı , Big Four’un 5G ortak girişiminin devlet kontrolünü sunmayı önerdi . Bakanlık, 5G için frekans eksikliğinden dolayı, operatörlerin ortak girişim içinde tek bir altyapı işletmek zorunda kalacağına inanıyor.

:: Apple, iCloud’da Kullanıcı Fotoğraflarını Taramaya Başladı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu