TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Mobil Uygulama Haberleri » Telefon Kapalıyken Görüntülü Konuşma BiP’le Mümkün

Telefon Kapalıyken Görüntülü Konuşma BiP’le Mümkün

Telefon Kapalıyken Görüntülü Konuşma BiP'le Mümkün

Türkiye’nin en çok indirilen yerli uygulaması BiP, onlarca öne çıkan özelliğine bir yenisini daha ekliyor. BiP Web Arama özelliği sayesinde artık telefon kapalı olsa dahi internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme yapılabilecek.

Türkiye’nin yerli ve milli iletişim ve yaşam platformu,  operatör bağımsız olarak kullanılabilen BiP, kesintisiz iletişime yeni özelliği “web üzerinden sesli ve görüntülü görüşme” ile yepyeni bir boyut kazandırıyor. Bu özellik sayesinde, diğer uygulamalardan farklı olarak, BiP’i bilgisayarlarından ve tabletlerinden kullananlar da sesli ve görüntülü görüşme yapabilecek.
Kullanıcılar, şarjları olmadığı zaman ya da telefonları kapalı olduğu zaman da web üzerinden sesli ve görüntülü görüşme yapabilecek, acil durumlarda kesintisiz iletişime BiP üzerinden erişebilecek. Tek yapmaları gereken ise web.bip.com adresinden giriş yapmaları ve telefonları üzerinden kullandıkları BiP uygulamasına bilgisayarlarından ya da tabletlerinden erişmeleri. Sonrasında ise BiP üzerinden hem mesajlaşıp hem de sesli ve görüntülü görüşme yapabilecekler.
Türkiye’nin en çok indirilen yerli ve milli uygulaması BiP’te yenilikler devam ediyor
Türkiye’de ve dünyada 192 farklı ülkede, 40 milyondan fazla kullanıcının indirmiş olduğu BiP, dünyadaki benzer uygulamalarla aynı platformda küresel ölçekte rekabet ediyor. Rakiplerinden farklı olarak daha önce geliştirdiği, 106 farklı dilde anlık çeviri özelliği, kaybolan mesajlaşma, 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşme, mesaj gönderir gibi hızlı ve güvenli para transferi, iki telefon numarasını tek telefonda kullanmayı sağlayan İkinci Numaram BiP’te gibi özellikleri ile global oyunculardan ayrışan BiP, web üzerinden sesli ve görüntülü arama özelliği de tüm dünyaya açılarak yine bir ilke imza atıyor. Acil durumlarda yaşanacak operatör şebeke yoğunluğunda da, tüm operatör abonelerine hem mobil hem de web ile data üzerinden ulaşma imkanı tanıması ile de Türkiye’nin en güçlü seçeneği olarak öne çıkıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Note 10 Alanlar Otomobil Kazanıyor

Buğra Noyan

İşte Karşınızda Sigma

Adil Anıl Öktem

Oppo Reno 10X Zoom, Android 10 Beta Testi İçin Kullanıcı Toplamaya Başladı!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.