Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, iPhone 5 Kullanıcılarını Uyardı!

iPhone 5 modeline hala takılmış birkaç kişi var ve Apple telefonlarına önemli bir uyarı göndermeye başladı!

Apple iPhone 5 Eylül 2012’de piyasaya sürüldü ve yedi yaşındaki cihazın üretimi artık yok. Ancak telefonu kullanmaya devam eden kullanıcıları bulunuyor.


Bazı duyumlara göre Apple, iPhone 5 kullanıcılarının 3 Kasım 2019’dan önce cihazlarını iOS 10.3.4 sürümüne güncellemelerini isteyen tam ekranlı bir mesaj gönderiyor. Apple ayrıca zamanında güncellemezlerse cihazlarında internet bağlantısını kaybedecek şekilde ayarlanmıştır. 3 Kasım sonrası, internete bütünüyle erişemezler. Bu da Safari, e-posta, iCloud ve hatta Apple mağaza hizmetlerine giremeyecekleri anlamına geliyor.

Apple, iPhone 5 Kullanıcılarını Uyardı!

iOS 10.3.4, GPS zaman geçişi sorunu nedeniyle Apple cihazlarındaki saati ve tarihi bozan bir GPS hata düzeltmesiyle birlikte geliuot. 3 Kasım’dan sonra, iPhone 5 kullanıcılarının hem OTA güncellemelerinin hem de iCloud yedeklemesinin çalışması durduğundan, verilerinin yedeklenmesini ve Mac veya PC kullanarak geri yüklenmesini de içeren İnternet’i düzeltmek için zorlu bir yol izlemesi gerekecek.

Apple’ın GPS aktarma sorunu, iPhone 4S ve eski iPad (retina) ve iPad 2 modelleri gibi eski donanımları etkiledi. Sorun, bu cihazlarda GPS işlevini durdursa da, iPhone 5’in durumu Apple’ı bu uyarıları göndermeye zorlamasından çok daha kötüydü. Etkilenen iPad ve iPhone modelleri için güncellemeler bir süre önce yayınlanmıştı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu