Apple, iPhone 11 ve 11 Pro Kameralarını Vurgulayan Yeni ‘Slofie’ Videoları

Apple, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’nun ön kamerasının yavaş çekim yakalama özelliği kullanılarak çekilen iki yeni “slofie” videosunu paylaştı.

“Backflip” ve “Whiteout” olarak adlandırılan iki kısa videoda profesyonel snowboardcular tarafından çekilen ağır çekim selfie videoları yer alıyor.


Apple, macera dolu yeni videolarda iPhone 11 ‘slofie’ özelliğini öne çıkarıyor. Apple, iPhone 11’in “slofie” özelliğini tanıtmaya devam ediyor. Şirket, bugün YouTube’da bu özellik için iki yeni reklam paylaştı ve iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’nun ağır çekim selfie özelliklerini vurguladı.

Apple, iPhone 11 ve 11 Pro Kameralarını Vurgulayan Yeni 'Slofie' Videoları

“Slofie” terimi aslında iOS içinde hiçbir yerde bulunmuyor, aksine Apple’ın bu özellik için kullandığı pazarlama terimi. Apple, iPhone 11’i duyurduğunda sahnede geçen terimden bahsetti, ancak Kamera uygulamasında slo-mo video çekmeye basitçe slo-mo deniyor.

Apple, “Slofie” terimini, en son iPhone modellerinin slo-motion selfie özelliğini tanımlamanın bir yolu olarak icat etti. iPhone 11 ve iPhone 11 Pro, ön kamera ile saniyede 120 kare hızında ağır çekim video kaydını destekleyen ilk iPhone’lar.

Apple’ın Slofie için hazırladığı tanıtım videoları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu