Apple Tarafından Yeni Yayınlanan iPhone 11 Pro Videoları Dayanıklılığı ve Kamerayı Öne Çıkarıyor

Abone Ol 

iPhone 11 ve iPhone 11 Pro ön siparişleri almaya başladıktan kısa bir süre sonra Apple, yeni iPhone’ların çeşitli özelliklerini vurgulayan üç yeni video yayınladı.

Her üç video da tipik Apple tarzında yapılmış ve şaşırtıcı kamera çalışması özelliğine sahip ve iPhone 11 Pro’nun öne çıktığı bölgeleri vurgulamak için harika bir iş çıkarıyor.

“It’s tough out there” isimli ilk video, iPhone 11 Pro’nun bir rüzgar simülatörü tünelinin içine atılan her şeye dayanabilecek dayanıklı yeni camını vurguluyor.

:: iPhone 11, Çin’de İlk Gününde 1 Milyon Adet Ön Sipariş Aldı!

Yayınlanan ikinci video, iPhone 11 Pro’nun üçlü kamera sistemi ile ilgili. Aynı rüzgar simülatörü tüneli kullanılır, ancak bu sefer etrafta oturması için bir köpek bulunur. Sonra iPhone 11 Pro fotoğraflarını tıklamak için kullanılır. Videolar, üç kamera sisteminin esnekliğini ve hatta düşük ışıklı senaryolarda ayrıntılı fotoğraflar çekmek için tasarlanan yeni Gece Modunun esnekliğini gösterir.

“Cinematic Tests” adlı üçüncü video, iPhone’un Apple’ın iPhone 11 Pro serisinde daha da geliştirdiği 4K video kayıt özelliklerini gösteriyor. Bu video aynı zamanda bu hafta başlarında iPhone 11 Pro’yu piyasaya sürdüğünde Apple tarafından da gösterildi.

Apple’ın üç videosu da iPhone 11 Pro serisinin yeni özelliklerini göstermek için harika bir iş çıkardı.

Göz atın:   Dikkat! Tatil Fırsatı Maillerine Dikkat Edin, Sahte Olabilir

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu