TeknoDiot
     
     
     

Apple Tarafından Yeni Yayınlanan iPhone 11 Pro Videoları Dayanıklılığı ve Kamerayı Öne Çıkarıyor

Apple Tarafından Yeni Yayınlanan iPhone 11 Pro Videoları Dayanıklılığı ve Kamerayı Öne Çıkarıyor

iPhone 11 ve iPhone 11 Pro ön siparişleri almaya başladıktan kısa bir süre sonra Apple, yeni iPhone’ların çeşitli özelliklerini vurgulayan üç yeni video yayınladı.

Her üç video da tipik Apple tarzında yapılmış ve şaşırtıcı kamera çalışması özelliğine sahip ve iPhone 11 Pro’nun öne çıktığı bölgeleri vurgulamak için harika bir iş çıkarıyor.

“It’s tough out there” isimli ilk video, iPhone 11 Pro’nun bir rüzgar simülatörü tünelinin içine atılan her şeye dayanabilecek dayanıklı yeni camını vurguluyor.

:: iPhone 11, Çin’de İlk Gününde 1 Milyon Adet Ön Sipariş Aldı!

Yayınlanan ikinci video, iPhone 11 Pro’nun üçlü kamera sistemi ile ilgili. Aynı rüzgar simülatörü tüneli kullanılır, ancak bu sefer etrafta oturması için bir köpek bulunur. Sonra iPhone 11 Pro fotoğraflarını tıklamak için kullanılır. Videolar, üç kamera sisteminin esnekliğini ve hatta düşük ışıklı senaryolarda ayrıntılı fotoğraflar çekmek için tasarlanan yeni Gece Modunun esnekliğini gösterir.

“Cinematic Tests” adlı üçüncü video, iPhone’un Apple’ın iPhone 11 Pro serisinde daha da geliştirdiği 4K video kayıt özelliklerini gösteriyor. Bu video aynı zamanda bu hafta başlarında iPhone 11 Pro’yu piyasaya sürdüğünde Apple tarafından da gösterildi.

Apple’ın üç videosu da iPhone 11 Pro serisinin yeni özelliklerini göstermek için harika bir iş çıkardı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Yaz İndirimleri Foxngame’de Daha Uygun Fiyatlı! (PUBG, GTA V ve Dahası)

Buğra Noyan

Xiaomi Mi Mix 2S İçin Video Geldi!

Buğra Noyan

Google Pixel 4a Detaylanıyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.