Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, 5G Destekli iPad Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

Apple bu sonbaharda ilk iPhone 5G’yi tanıtacak. Gözler ise şimdi beşinci nesil iPad tabletinin de 2020’de piyasaya sürülmeye hazırlandığını için çevrildi.

Apple markasına yakın kaynaklar, Taiwan Advanced Semiconductor Engineering’in sadece yeni 5G iPhone 12 akıllı telefonları için değil, aynı zamanda iPad tabletleri için de parça sağlayacağını iddia ediyor.


Büyük olasılıkla, taşınabilir bilgisayarların Pro sürümlerinden bahsediyoruz, çünkü beşinci nesil ağlar için destek, özel cihazlar için tasarlanmış daha yüksek üretim maliyetlerine sahip bir özelliktir. Aynı zamanda, gelecekteki telefon sadece 2020 sonbaharında çıkacaksa, yeni bir tabletin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Apple, iPad 5G için kolları sıvadı

Apple, 5G Destekli iPad Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

Büyük olasılıkla, iPad, milimetre dalga aralığını kullanabilen bir iPad 5G çip ile donatılmış olacak. Cihazın hem özerk olmayan hem de özerk mimarilerle bu tür ağlarda çalışabileceği varsayılmaktadır.

Bir milimetre dalgası, kısa mesafelerde ultra hızlı hız vaat eden ve onu yoğun kentsel alanlar için en uygun hale getiren 5G frekanslarından oluşan bir settir. 6 GHz 5G‘nin altındaki frekanslar genellikle daha yavaştır, ancak sinyaller daha da yayılır ve banliyölere ve kırsal alanlara daha iyi hizmet eder.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu