TeknoDiot
     
     
     

Apple, 5G Destekli iPad Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

Apple, 5G Destekli iPad Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

Apple bu sonbaharda ilk iPhone 5G’yi tanıtacak. Gözler ise şimdi beşinci nesil iPad tabletinin de 2020’de piyasaya sürülmeye hazırlandığını için çevrildi.

Apple markasına yakın kaynaklar, Taiwan Advanced Semiconductor Engineering’in sadece yeni 5G iPhone 12 akıllı telefonları için değil, aynı zamanda iPad tabletleri için de parça sağlayacağını iddia ediyor.

Büyük olasılıkla, taşınabilir bilgisayarların Pro sürümlerinden bahsediyoruz, çünkü beşinci nesil ağlar için destek, özel cihazlar için tasarlanmış daha yüksek üretim maliyetlerine sahip bir özelliktir. Aynı zamanda, gelecekteki telefon sadece 2020 sonbaharında çıkacaksa, yeni bir tabletin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Apple, iPad 5G için kolları sıvadı

Apple, 5G Destekli iPad Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

Büyük olasılıkla, iPad, milimetre dalga aralığını kullanabilen bir iPad 5G çip ile donatılmış olacak. Cihazın hem özerk olmayan hem de özerk mimarilerle bu tür ağlarda çalışabileceği varsayılmaktadır.

Bir milimetre dalgası, kısa mesafelerde ultra hızlı hız vaat eden ve onu yoğun kentsel alanlar için en uygun hale getiren 5G frekanslarından oluşan bir settir. 6 GHz 5G‘nin altındaki frekanslar genellikle daha yavaştır, ancak sinyaller daha da yayılır ve banliyölere ve kırsal alanlara daha iyi hizmet eder.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Android TV Alacaklara Hepsiburada’dan Büyük İndirim

Uğur Aydemir

Facebook Yeni Özellik İçin Kolları Sıvadı!

Uğur Aydemir

ASUS, ROG Swift PG35VQ Oyuncu Monitörünü Duyurdu

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.