Apple, 2020'de Duyuracağı iPhone SE 2 Modeli Olabilir - TeknoDiot.com

Apple, 2020’de Duyuracağı iPhone SE 2 Modeli Olabilir

Abone Ol 

Apple’ın CEO’su Tim Cook geçmişte, telefonun şirketin öngördüğünden çok daha iyi bir performans sergilediğini belirtti. Apple, 2020 yılında iPhone SE 2 modeli ile karşımıza çıkabilir.

takipçi satın al
takipçi satın al

MacRumors tarafından elde edilen bir araştırma notuna göre, Barclays analisti Blayne Curtis ve Apple’ın 2020’de piyasaya sürebilecek ürünlerinde iPhone SE 2’ye sahip olabileceğini iddia eden bir rapor olduğunu ortaya koyuyor. İkinci nesil iPhone SE yepyeni bir tasarım ile gelebilir.

Bilinmeyenler için, iPhone SE şu anda iPhone 5’in tasarımına dayanmaktadır. Güncelleştirilmesi gerektiğini, iPhone 6 ve sonrasında kullanılan daha kıvrımlı tasarımları benimseyebileceğini düşünüyoruz denildi.

Apple, 2020'de Duyuracağı iPhone SE 2 Modeli Olabilir

Daha önce bir iPhone SE 2‘nin işlerin içinde olduğu konusunda çok fazla söylenti duyduğumuzdan, ancak hiçbir zaman gerçekleşemediğinden, gelecek yıl olacağının garantisi yok.

Ancak, yeni iPhone’ların fiyatı nedeniyle iPhone SE, fiyatı nedeniyle müşterilerini kaybetmek istemeyebilecek olan Apple için her zamankinden daha önemli olduğu için daha iyimser olduğumuzu kabul ediyoruz. iPhone XR aslında daha uygun fiyat etiketi nedeniyle iPhone XS ve XS Max’tan daha iyi göründüğü mükemmel bir örnek.

Göz atın:   Huawei 2019’da Gelirini Yüzde 19,1 Artırdı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL