Akıllı Telefon HaberleriApple HaberleriTeknoloji Haberleri

Apple, 2020’de Duyuracağı iPhone SE 2 Modeli Olabilir

Apple’ın CEO’su Tim Cook geçmişte, telefonun şirketin öngördüğünden çok daha iyi bir performans sergilediğini belirtti. Apple, 2020 yılında iPhone SE 2 modeli ile karşımıza çıkabilir.

MacRumors tarafından elde edilen bir araştırma notuna göre, Barclays analisti Blayne Curtis ve Apple’ın 2020’de piyasaya sürebilecek ürünlerinde iPhone SE 2’ye sahip olabileceğini iddia eden bir rapor olduğunu ortaya koyuyor. İkinci nesil iPhone SE yepyeni bir tasarım ile gelebilir.

Bilinmeyenler için, iPhone SE şu anda iPhone 5’in tasarımına dayanmaktadır. Güncelleştirilmesi gerektiğini, iPhone 6 ve sonrasında kullanılan daha kıvrımlı tasarımları benimseyebileceğini düşünüyoruz denildi.

Apple, 2020'de Duyuracağı iPhone SE 2 Modeli Olabilir Akıllı Telefon Haberleri Apple Haberleri Teknoloji Haberleri

Daha önce bir iPhone SE 2‘nin işlerin içinde olduğu konusunda çok fazla söylenti duyduğumuzdan, ancak hiçbir zaman gerçekleşemediğinden, gelecek yıl olacağının garantisi yok.

Ancak, yeni iPhone’ların fiyatı nedeniyle iPhone SE, fiyatı nedeniyle müşterilerini kaybetmek istemeyebilecek olan Apple için her zamankinden daha önemli olduğu için daha iyimser olduğumuzu kabul ediyoruz. iPhone XR aslında daha uygun fiyat etiketi nedeniyle iPhone XS ve XS Max’tan daha iyi göründüğü mükemmel bir örnek.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı