Tiktok Takipçi Satın Al

Apple 16-inç MacBook Pro’ya Düzenleme Yapacak!

Kullanıcı raporlarına göre geçen hafta, bazı 16 inç MacBook Pro sahiplerinin konuşmacılarından sesleri duyduğunu bildirdikleri görülüyor. Neyse ki, bu sorunu yaşayan bir dizüstü bilgisayarın sahibiyseniz, Apple’ın sorunu kabul ettiğini ve bunun için bir yazılım düzeltmesi yayınlayacağını öğrenmekten memnuniyet duyarsınız.

MacRumors tarafından alınan Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarına gönderilen dahili bir dekora göredir. “Final Cut Pro X, Logic Pro X, QuickTime Player, Müzik, Film veya diğer uygulamaları ses çalmak için kullanırken, kullanıcılar çalma bittikten sonra hoparlörlerden bir pop geldiğini duyabilirler. Apple sorunu araştırıyor. Gelecekteki yazılım güncellemelerinde bir düzeltme yapılması planlanıyor. Bu, yazılımla ilgili bir sorun olduğu için servis ayarlamayın veya kullanıcının bilgisayarını değiştirmeyin. ”


Apple 16-inç MacBook Pro'ya Düzenleme Yapacak!

Bundan önce, bazı kullanıcılar bu sorunun Final Cut Pro gibi uygulamalardan kaynaklanabileceğini iddia ediyorlardı ve bu notu temel alarak görünüyorlardı, kısmen haklıydılar. Ayrıca, garip bir şekilde, bu aslında MacBook’ları patlayan sesler duyduğum ilk kez duyduğumuzda değil.

Apple’ın yeni olmamasına rağmen sorunu çözmeyi başaramaması garip, ancak her durumda, yazılım güncellemesinin sorunu çözeceğini umuyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu