Apple 16-inç MacBook Pro'ya Düzenleme Yapacak! - TeknoDiot.com

Apple 16-inç MacBook Pro’ya Düzenleme Yapacak!

Abone Ol 

Kullanıcı raporlarına göre geçen hafta, bazı 16 inç MacBook Pro sahiplerinin konuşmacılarından sesleri duyduğunu bildirdikleri görülüyor. Neyse ki, bu sorunu yaşayan bir dizüstü bilgisayarın sahibiyseniz, Apple’ın sorunu kabul ettiğini ve bunun için bir yazılım düzeltmesi yayınlayacağını öğrenmekten memnuniyet duyarsınız.

MacRumors tarafından alınan Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarına gönderilen dahili bir dekora göredir. “Final Cut Pro X, Logic Pro X, QuickTime Player, Müzik, Film veya diğer uygulamaları ses çalmak için kullanırken, kullanıcılar çalma bittikten sonra hoparlörlerden bir pop geldiğini duyabilirler. Apple sorunu araştırıyor. Gelecekteki yazılım güncellemelerinde bir düzeltme yapılması planlanıyor. Bu, yazılımla ilgili bir sorun olduğu için servis ayarlamayın veya kullanıcının bilgisayarını değiştirmeyin. ”

Apple 16-inç MacBook Pro'ya Düzenleme Yapacak!

Bundan önce, bazı kullanıcılar bu sorunun Final Cut Pro gibi uygulamalardan kaynaklanabileceğini iddia ediyorlardı ve bu notu temel alarak görünüyorlardı, kısmen haklıydılar. Ayrıca, garip bir şekilde, bu aslında MacBook’ları patlayan sesler duyduğum ilk kez duyduğumuzda değil.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Apple’ın yeni olmamasına rağmen sorunu çözmeyi başaramaması garip, ancak her durumda, yazılım güncellemesinin sorunu çözeceğini umuyoruz.

Göz atın:   Windows Dizüstü Bilgisayarlarda İki Parmakla Kaydırma Nasıl Etkinleştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu