Tiktok Takipçi Satın Al

Apple, Gelecek Ay 14 İnç MacBook Pro’yu Tanıtabilir

Apple yeni 14 inçlik MacBook Pro modelini gelecek ay içerisinde resmi olarak tanıtabilir.

Apple kısa bir süre önce MacBook Air serisini en son donanım ve çok ihtiyaç duyulan klavye iyileştirmesi ile yükseltti. Şimdi, sızıntı yapan Jon Prosser’e göre, J223 kod adına sahip mevcut 13 inç MacBook Pro’ya bir güncelleme önümüzdeki ay gelecek.


Şaşırtıcı bir şekilde, güncellenmiş MacBook Pro biraz daha büyük olacak  sızıntıya göre, 14 inçlik ekrana sahip olacak.  Başka bir deyişle, 14 inç MacBook Pro, mevcut 13 inç MacBook Pro’nun yerini alacak. Doğruysa, 14 inç MacBook Pro, MacBook’larında fotoğraf düzenleme, grafik tasarım yapmak isteyenler için çok yararlı olacak.

Apple, Gelecek Ay 14 İnç MacBook Pro'yu Tanıtabilir

Yeni 14 inç MacBook Pro geliyor

Ne yazık ki, sızdıran bize yaklaşan MacBook’un özellikleri hakkında hiçbir bilgi vermedi. Ancak Apple nihayet kelebek klavye anahtarlarından kurtulduğundan ve kısa süre önce açıklanan MacBook Air ve 16 inç MacBook Pro’da makas mekanizmasına dayanan Magic Keyboard’u tanıttığından, güncellenmiş 13 inç MacBook için benzer bir revize bekleniyor. Yeni MacBook Pro da yeni 10nm tabanlı 10. nesil Intel Ice Lake işlemcisini alacak.

Şu anda yaklaşmakta olan MacBook Pro’nun fiyatı hakkında hiçbir şey bilmiyoruz, ancak muhtemelen mevcut 13 inçlik modele çok benziyor. Son olarak Mayıs ayında ortaya çıkması beklenen yeni MacBook Pro’nun fiyatına dair henüz bilgi mevcut değil ancak fiyatın, mevcut 13 inç modele çok benzer olacağı konuşuluyor. 13 inç MacBook Pro, şirketin resmi internet sitesinde 10.299 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu