TeknoDiot
     
     
     

Apex Legends’dan Bugüne Kadar Kaç Oyuncu Banlandı?

Apex Legends'dan Bugüne Kadar Kaç Oyuncu Banlandı?

EA’nın çiçeği burnunda Battle Royale oyunu olan Apex Legends’dan bugüne kadar kaç oyuncu banlandı dersiniz?

Çıktığı günden bugüne oldukça fazla konuşulan Battle Royale oyunu Apex Legends hileci oyuncuları banlamaya başladı ve haksız rekabetin önüne erkenden geçmeyi başardı. Respawn Entertainment ve EA, bugüne kadar hile kullandığı için oyundan banlanan oyuncuların sayısını açıkladı.

Reddit’te bir gönderi paylaşan yapımcı firma olan Respawn Entertainment, Apex Legends’ın PC sürümünde 8 Mart itibariyle 355.000’den fazla oyuncuyu banladıklarını belirtti.

Apex Legends’e banlama için erken davranıyor

Apex Legends'dan Bugüne Kadar Kaç Oyuncu Banlandı?

[sp-related style=”light” id=”36045″]

Banlanan oyuncu sayısı oldukça fazla. Apex Legends, hileciler için güzel başlangıç yaptığını belirtebiliriz. Apex Legends’in hile karşıtı yazılımı Easy-Anti Cheat‘in bu tür konularda gerçekten başarılı bir iş ortaya koyuyor.Reddit’te Apex Legends’ın PC sürümünde oyuncuların doğrudan hileci rakiplerini bildirebileceği rapor sisteminin ayrıntılarını paylaştı.

Apex Legends’ın geliştirici firması Respawn, Reddit’te hile konusunun yanında oyuncuların problemlerini dikkate aldıklarını söyledi. Karşılaşmaların başında sunucuların yavaşlama probleminin giderilmesi için mesai harcandığını ve yeniden bağlanma özelliğinin en yakın zamanda oyuna ekleneceği açıklandı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


GTA Online İçin Yeni Oyun Modu Eklendi

Buğra Noyan

Ali Koç: Dünya Kulüplerinin Yer Alacağı eSpor Ligi Kurulmak Üzere

Buğra Noyan

LoL Kış Mevsimi Şampiyonu SuperMassive Oldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.