Apex Legends Banlanan Oyuncu Sayısı - TeknoDiot.com

Apex Legends’dan Bugüne Kadar Kaç Oyuncu Banlandı?

Abone Ol 

EA’nın çiçeği burnunda Battle Royale oyunu olan Apex Legends’dan bugüne kadar kaç oyuncu banlandı dersiniz?

takipçi satın al
takipçi satın al

Çıktığı günden bugüne oldukça fazla konuşulan Battle Royale oyunu Apex Legends hileci oyuncuları banlamaya başladı ve haksız rekabetin önüne erkenden geçmeyi başardı. Respawn Entertainment ve EA, bugüne kadar hile kullandığı için oyundan banlanan oyuncuların sayısını açıkladı.

Reddit’te bir gönderi paylaşan yapımcı firma olan Respawn Entertainment, Apex Legends’ın PC sürümünde 8 Mart itibariyle 355.000’den fazla oyuncuyu banladıklarını belirtti.

Apex Legends’e banlama için erken davranıyor

Apex Legends'dan Bugüne Kadar Kaç Oyuncu Banlandı?

[sp-related style=”light” id=”36045″]

Banlanan oyuncu sayısı oldukça fazla. Apex Legends, hileciler için güzel başlangıç yaptığını belirtebiliriz. Apex Legends’in hile karşıtı yazılımı Easy-Anti Cheat‘in bu tür konularda gerçekten başarılı bir iş ortaya koyuyor.Reddit’te Apex Legends’ın PC sürümünde oyuncuların doğrudan hileci rakiplerini bildirebileceği rapor sisteminin ayrıntılarını paylaştı.

Apex Legends’ın geliştirici firması Respawn, Reddit’te hile konusunun yanında oyuncuların problemlerini dikkate aldıklarını söyledi. Karşılaşmaların başında sunucuların yavaşlama probleminin giderilmesi için mesai harcandığını ve yeniden bağlanma özelliğinin en yakın zamanda oyuna ekleneceği açıklandı.

Göz atın:   Apex Legends Oyuncuları Kostüm Fiyatlarına Tepkili

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu