Tiktok Takipçi Satın Al

Apex Legends’dan Bugüne Kadar Kaç Oyuncu Banlandı?

EA’nın çiçeği burnunda Battle Royale oyunu olan Apex Legends’dan bugüne kadar kaç oyuncu banlandı dersiniz?

Çıktığı günden bugüne oldukça fazla konuşulan Battle Royale oyunu Apex Legends hileci oyuncuları banlamaya başladı ve haksız rekabetin önüne erkenden geçmeyi başardı. Respawn Entertainment ve EA, bugüne kadar hile kullandığı için oyundan banlanan oyuncuların sayısını açıkladı.


Reddit’te bir gönderi paylaşan yapımcı firma olan Respawn Entertainment, Apex Legends’ın PC sürümünde 8 Mart itibariyle 355.000’den fazla oyuncuyu banladıklarını belirtti.

Apex Legends’e banlama için erken davranıyor

Apex Legends'dan Bugüne Kadar Kaç Oyuncu Banlandı?

[sp-related style=”light” id=”36045″]

Banlanan oyuncu sayısı oldukça fazla. Apex Legends, hileciler için güzel başlangıç yaptığını belirtebiliriz. Apex Legends’in hile karşıtı yazılımı Easy-Anti Cheat‘in bu tür konularda gerçekten başarılı bir iş ortaya koyuyor.Reddit’te Apex Legends’ın PC sürümünde oyuncuların doğrudan hileci rakiplerini bildirebileceği rapor sisteminin ayrıntılarını paylaştı.

Apex Legends’ın geliştirici firması Respawn, Reddit’te hile konusunun yanında oyuncuların problemlerini dikkate aldıklarını söyledi. Karşılaşmaların başında sunucuların yavaşlama probleminin giderilmesi için mesai harcandığını ve yeniden bağlanma özelliğinin en yakın zamanda oyuna ekleneceği açıklandı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu