teknodiot.com
   
     

Steam Fiyatı 32 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Steam Fiyatı 32 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Epic Games Store Kampanya Oyun Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 32 TL değerindeki oyun ücretsiz. İşte tüm detaylar.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. The Witness’ı ücretsiz veriyor.

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 59 TL olan Transistor oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. 12 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olacak olan Transistor’ı nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

Transistor oyunu hakkında

Bastion’ın yaratıcılarının yeni oyunu olan Transistor, kaynağı bilinmeyen benzersiz bir silah kullanarak fütürist yapılara sahip etkileyici bir şehirde savaşacağınız, bilim kurgu temalı bir aksiyon rol yapma oyunudur. Transistor, düşünmeye zorlayan stratejik planlamayı hızlı aksiyon deneyimiyle kusursuz şekilde birleştirerek oyuna etkileşimli bir yapı ve sizi oyunun atmosferine çeken zengin bir anlatım katıyor. Maceranız boyunca Transistor’ın önceki sahiplerini arayacak ve bu silahın gizemlerini adım adım çözeceksiniz.

Transistor oyununa nasıl sahip olabilirim?

Steam Fiyatı 32 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Epic Games Store Kampanya Oyun Haberleri Ücretsiz Steam Oyunları

Fortnite’ın yapımcı firmasının çıkarttığı Steam‘e rakip platformu Epic Games Store’da 31 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Gameshesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz. Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!