«
  1. Ana sayfa
  2. PC Oyun Haberleri
  3. Apex Legends, Twitch’de Rekor Kırıyor!

Apex Legends, Twitch’de Rekor Kırıyor!

Apex Legends, Twitch'de Rekor Kırıyor!

Şubat ayının başında EA tarafından duyurulan battle royale oyunu Apex Legends, kısa sürede büyük bir popülariteye ulaştı.

Oyun, toplam oyuncu sayısının yanı sıra Twitch izlenmelerinde de rekor kırıyor. EA’ın ilk ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends çıktığı günden bugüne rekor kırmaya devam ediyor. Apex Legends, Twitch platformunda da önemli rekorlar kırıyor. Apex Legends, Fortnite’ın günlük izlenme rekorunu geride bırakarak önemli bir işe daha imza attı.

Gamoloco tarafından yayınlanan raporlara göre Apex Legends, 12 Şubat tarihinde Twitch’de tam 8.4 milyon saatlik izlenmeye ulaşmış durumda. Aynı gün düzenlenen Twitch Rivals etkinliğinin bu rekordaki etkisinin büyük olduğu belirtiliyor. Apex Legends’ın direkt rakibi Fortnite ise maksimum 7.2 milyon saat izlenmeye ulaşmıştı.

  • Apex Legends’in İlk Haftasında Rekor Kıran Oyuncu Sayısı Açıklandı!

  • Apex Legends Mobile Geliyor!

Apex Legends İlk Haftasında 25 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Apex Legends 8.4 milyonluk izlenmeyle listede dördüncü sıraya yerleşmiş. Listenin geri kalanına baktığımızda ise Counter-Strike: GO’nun hemen hemen her sırayı aldığını görüyoruz. CS:GO dışında yalnızca Apex Legends ve Fortnite ilk 15’e girmeyi başarabilmiş. Apex Legends dördüncü sıra hariç 13 ve 15. sıralarda da yer alıyor.

PC, PS4 ve Xbox One platformlarında aynı anda yayınlanan Apex Legends, geride bıraktığımız iki hafta içerisinde oyuncular tarafından oldukça olumlu tepkilerle karşılandı. Sürpriz bir şekilde yayınlanmasına rağmen oyunun bug ve hatalardan arındırılmış oldukça dengeli bir yapıya sahip olduğunu ve güçlü mekanikleriyle zevkli bir oyun deneyimi sunduğunu görmüştük.

  • Apex Legends’in İlk Haftasında Rekor Kıran Oyuncu Sayısı Açıklandı!

kaynak: https://www.donanimhaber.com/Apex-Legends-Twitch-izlenmelerinde-de-rekor-kiriyor–107993


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *