Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Hayatta Kalma Kılavuzu Nedir?

Hayatta Kalma Kılavuzu ile oyunun derinliklerini öğrenin ve Battle Royale ile PUBG’nin eşsiz hayatta kalma mekaniklerini keşfedin.

Geçen iki yıl boyunca eskinin savaşçıları, yani kendini adamış nice oyuncu, Battlegrounds’a düştü ve o çorba parasını kazanmak için stratejilerini kusursuz hale getirdiler. Ancak itiraf etmek gerekiyor ki PUBG yeni başlayan oyuncular için bazı durumlarda göz korkutucu olabiliyor. PUBG web sitesinde “hayatta kalma kılavuzu” hakkında detaylar paylaşıldı.


İster çiçeği burnunda bir PUBG oyuncusu, ister PUBG’yi ilk kez deneyen usta bir Battle Royale oyuncusu, ister bilgilerini tazelemek isteyen bir oyuncu ol, PUBG Hayatta Kalma Kılavuzu, Battle Royale ve PUBG’nin benzersiz hayatta kalma deneyimine aşina olmanı sağlamak için seni oyunun temelleri arasında bir gezintiye çıkaracak.

PUBG Hayatta Kalma Kılavuzu Nedir?

PUBG Hayatta Kalma Kılavuzu Nedir?

PUBG Hayatta Kalma Kılavuzu, ilerlenecek çeşitli aşamalarla birlikte halihazırda senin keşfetmeni bekleyen oynanış, silah, harita ve kontrol bölümlerini içeriyor:

  • Oynanış bölümü, oyunun temellerini öğreteceğimiz bir dizi videodan oluşuyor ve bunlar önümüzdeki haftalarda genişletilecek.
  • Silah bölümü, bütün silahlara ve bunlarla ilgili şarjör boyutu ve cephane tipi gibi bazı bilgilere göz atmanı sağlayacak. Silahlar arasında hasar karşılaştırması ve mermi düşümü grafikleri gibi daha ayrıntılı bilgiler daha sonra dahil edilecek.
  • Harita bölümü, oyunun Savaş Alanlarını ve bunların içindeki sıcak noktaları gösterir. Bu bölümü de daha sonra oyun içi verileri kullanarak genişleyecektir.
  • Kontrol bölümünün altında da klavye kontrol planı/kumanda ayarlarının ayrıntılı düzeni ve açıklaması yer alır.

PUBG geliştirici ekibi, şu anda Hayatta Kalma Kılavuzumuz yalnızca İngilizce ve Korece dillerini destekliyor ancak yakın gelecekte tüm dünyadan PUBG oyuncuları için daha fazla dil desteği eklemeyi planladıklarını söyledi.

PUBG’nin hedefi, eklenti seçiciyle silah karşılaştırmaları, mermi düşümü grafikleri, ısı haritası gibi özellikleri ekleyerek, ilk kez hayatta kalmaya çalışanlardan, deneyimli eski oyunculara kadar tüm oyunculara yardımcı olacak bir özellik oluşturmak.  Bu ek özelliklerle ilgili daha sonra daha fazla ayrıntıya sahip olacağız ancak şimdilik yeni Hayatta Kalma Kılavuzunun ilk uygulanışını takip etmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu