TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » PC Oyun Haberleri » Apex Legends Oyuncuları Kostüm Fiyatlarına Tepkili

Apex Legends Oyuncuları Kostüm Fiyatlarına Tepkili

Apex Legends Oyuncuları Kostüm Fiyatlarına Tepkili

PUBG ve Fortnite’ın en yeni rakibi olan Apex Legends’da oynayan oyuncular kostüm fiyatlarına tepki yağdırmakta.

Battle Royale oyun türünün EA cephesinden çıkış yapan Apex Legends özellikle ücretsiz olmasıyla oyuncuları kendi tarafına çekmeyi başardı ve kısa süre içinde de popüler olmayı başardı.

Apex Legends oyuncuları oynanış özellikleri konusunda ve içerik destekleri konusunda son derece memnun kaldıkları Apex’in kostümleri için belirlenmiş fiyatlardan şikayet ediyor.

Mikro ödeme yöntemiyle kostüm satın alınabilen Apex Legends oyununda kostümlerin oldukça pahalı bir şekilde satışa sunulması oyuncuların oyuna tepki göstermesine sebep oldu. Özellikle 20 dolara kadar çıkan kostüm ücretleri sebebiyle oyuncular oyunda daha ucuz kostümlerin yer alması gerektiği yönünde taleplerini dile getirdi.

[sp-related style=”dark” id=”36045″]

[sp-related style=”dark” id=”46779″]

Apex Legends Oyuncuları Kostüm Fiyatlarına Tepkili

Apex Legends oyunu

Apex Legends Twitch üzerinden resmi duyuru ile yayınlandı. Electronic Arts’ın bilenlerin merakla bekledikleri ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends oyuncular ile buluştu. Origin platformunda ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Respawn şirketi tarafından geliştirilen yeni battle royale oyunu Apex Legends, Titanfall oyun serisini bilenleriniz elbette vardır işte yeni oyun aynı evrende, aynı zaman diliminde konusu geçiyor. Oyunda Overwatch oyununda yer alan karakterlere oldukça benzer bir kahraman sistemi kullanılmış. “Legends” ismi verilen kahramanların kendilerine özgü güçleri ve silahları var. Apex Legends’ta bir round maksimum 60 oyuncu ve üç kişilik takımlardan oluşuyor. 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Kaçmaz! 50 Bin TL Ödüllü PUBG Turnuvası Başlıyor! (Başvurular Devam Ediyor)

Buğra Noyan

Nintendo Switch’ten Oyuncularını Sevindirecek Haber!

Yusuf Karcılar

Minecraft Dungeons’ın Büyük DLC’si Jungle Awakens Temmuz Ayında Geliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.