Tiktok Takipçi Satın Al

Anno 1404 History Edition Ücretsiz Oldu

Ubisoft'dan oyuncuları sevindirecek haber geldi: strateji oyunu Anno 1404 History Edition ücretsiz oldu.

Anno 1800 gibi oyunların devam eden başarısının kanıtlayabileceği gibi, şehir kurma oyunları SimCity’nin en parlak dönemini geride bırakarak üretken olmaya devam ediyor.

Anno 1404 artık sınırlı bir süre için ücretsiz olduğundan, Ubisoft size tarihi serilerin arka kataloğuna dalmak için bir şans veriyor. Ubisoft şu anda 35. yılını kutluyor ve oyunculara karşı oldukça cömert oluyor. Bir ay boyunca her gün 1.000 € dağıttıktan sonra ücretsiz PC oyunları sunmaya devam ediyor.


Assassin’s Creed Chronicles ardından Splinter Cell: Chaos Theory, yerini bir yönetim oyunun Anno 1404 History Edition’a bırakıyor. 

Anno 1404 History Edition Ücretsiz Oldu

Anno 1404 History Edition Ücretsiz!

Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Mainz, Anno 1404’ün şu anda ücretsiz olduğunu duyurdu ve şehir kurucu meraklılarının klasik ve orta çağ dönemini sevenler için güzel bir oyun.

Anno 1404 History Edition’da Dawn of Discovery ve onun Venedik genişlemesi ile gerçek bir şehir kurma klasiğinin büyüleyici oyununu yeniden yaşayın. 4K’ya kadar çözünürlüklere sahip mevcut bilgisayarlarda sorunsuz çalışacak şekilde güncellenen ve optimize edilen oyunu daha önce hiç olmadığı gibi görün ve tam kaydetme uyumluluğu ile mevcut oyununuzu sürdürürken tüm iyileştirmelerin keyfini çıkarın.

Modern işletim sistemleri için tamamen güncelleştirilmiş klasik şehir kurma oyunu Anno 1404’ü ve Venice genişletmesini keşfet. Anno 1404’ün Venedik genişletmesinde birlikte oynama ve çok oyunculu modu, yeni casusluk ve şehir konseyi özellikleri ile imparatorluğunu genişletirken kullanacağın yeni gemiler, keşif görevleri ve eşyalar bulunuyor.

4k’ya yükseltilebilen çözünürlük sayesinde şehirlerin her zamankinden görkemli görünüyor.
Güncellenen ve genişletilen çok oyunculu modu.

  • 4K’ya yükseltilebilen çözünürlük sayesinde şehirlerin her zamankinden görkemli görünüyor.
  • Güncellenen ve genişletilen çok oyunculu modu.
  • Tam Kaydetme uyumluluğu sayesinde mevcut oyuna devam ederken bütün geliştirmelerin de keyfini çıkar.
  • Kenarlıksız pencere modu ve yeni çoklu ekran desteği gibi geliştirmelerden yararlan.
  • Bu sürüm Anno 1800 için şirket logosunun yanı sıra bir oyun müziği ve bir duvar kağıdının da aralarında bulunduğu bonus içerikler de sunuyor.

Son olarak Anno 1404 History Edition sürümüne buradaki Ubisoft Store sayfasından oyunu ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. 14 Aralık saat 15:00’e kadar oyunu hesabınıza eklerseniz, oyun tamamen sizin olacak. Oyunun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu