Tiktok Takipçi Satın Al

Android 10 Go Sürümü, Giriş Seviyesi Telefonlar İçin Gelişmiş Güvenlik ve Hız Getiriyor!

Google, Android Go programını tanıttıktan sonra şimdilerde bütçe cihazlarına göre uyarlamış olduğu yeni sürümünü getiriyor.

Android 10 Go sürümü, Google’ın Adiantum şifreleme sistemine sahip kullanıcılar için geliştirilmiş veri şifrelemesine odaklanmaktadır.


Diğer bir önemli özellik ise, %10 daha hızlı olduğu bildirilen yeniden yapılanmış uygulamaların başlatılması. Uygulama arası geçişler artık daha akışkan. Google, önceden yüklenmiş uygulama boyutlarını yarıya indirerek, kullanıcılar için daha fazla depolama alanı bıraktığını iddia ediyor.

Android 10 Go Sürümü, Giriş Seviyesi Telefonlar İçin Gelişmiş Güvenlik ve Hız Getiriyor!

Galeri Go, YouTube Go ve Maps Go gibi tüm standart Google Go uygulamalarıyla ve yeni Google Files uygulamasıyla birlikte gelecek. Ayrıca dosyalar için eşler arası paylaşım desteği, gelişmiş bir veri tasarrufu ve Google daha geniş bir Go uygulaması seçkisi sunmak için daha da fazla geliştirici ile birlikte çalışmayı hedefliyor.

Android 10 Go sürümü, bu sonbaharda 180’den fazla ülkedeki büyüyen üretici listesinden çok çeşitli cihazlara ulaşacak şekilde ayarlandı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu