Tiktok Takipçi Satın Al

GTA Online İçin GTA+ Üyelik Sistemi Duyuruldu!

GTA+ çevrimiçi abonelik avantajları listesi 29 Mart - 27 Nisan 2022 tarihleri ​​arasında geçerli olacak. Rockstar Games her ay yeni avantajlar sağlayacak.

GTA+ çevrimiçi abonelik avantajları listesi 29 Mart – 27 Nisan 2022 tarihleri ​​arasında geçerli olacak. Rockstar Games her ay yeni avantajlar sağlayacak.

Rockstar Games, Grand Theft Auto oyuncuları için abonelik tabanlı yeni bir hizmet duyurdu. Adı GTA Plus veya GTA+ ve oyunun oyuncuları için PlayStation 5 ve Xbox Series S/X gibi oyun konsollarında mevcut olacak. GTA + abonelik hizmetinin maliyeti 5,99$ olarak paylaşıldı. Ayda GTA+’ya abone olanlar, oyundaki özel mülkler, üyelik indirimleri ve daha fazlası gibi avantajlardan yararlanacak.


Rockstar Games, resmi web gönderisinde “GTA+, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de GTA Online’a özel yeni bir üyelik programıdır (sic) – 29 Mart’ta başlıyor ve her ikisi için de bir dizi değerli avantaja kolay erişim sağlıyor. son nesil konsollarda yeni ve uzun süredir devam eden oyuncular.” Aşağıda verilen GTA artı çevrimiçi aboneliklerin listesini bulun.

GTA+ Plus Abonelik Paketi Avantajları

  • Hizmete abone olanlar, doğrudan Maze banka hesaplarına teslim edilen 500.000 GTA$ alacaklar. 
  • Principe Deveste Eight – genel halk tarafından satın alınmadan önce ücretsiz Hao’s Special Works yükseltmesiyle birlikte – artı HSW Orange Trip ve HSW CMYK Glitch Liveries.
  • La Mesa’da bulunan Auto Shop, Los Santos Tuners’dan çeşitli oyun güncellemeleri sunar. Mevcut Auto Shop sahipleri, hiçbir ek ücret ödemeden La Mesa’ya yerleşebilir.
  • LS Car Meet Üyelik ücretlerinden feragat edildi. GTA+ sahibi mevcut LS Car Meet üyelerine bu etkinlik döneminde 50.000 GTA$ geri ödenecektir.
  • Yat sahipleri, herhangi bir ek ücret ödemeden Aquarius Super Yacht’a upgrade yapabilirler.
  • Gussét Frog Tişört ve Broker Prolaps Basketbol Üstü ve Şortu, oyuncuların gardırobuna otomatik olarak eklenecek.
  • Mammoth Avenger, HVY APC ve TM-02 Khanjali için Konveyör Görünümü.
  • Otomobil Mağazası için ücretsiz boya ve amblem seçenekleri.
  • Hao’nun Özel İşler Yarışı Serisinde 3X GTA$ ve RP.
  • Sokak Yarışı Serisinde 2X Araba Temsilcisiyle Tanışın.

GTA+Plus çevrimiçi abonelik avantajları listesi, 29 Mart – 27 Nisan tarihleri ​​arasında geçerli olacak. Rockstar Games, hizmetin her ay yeni bir ödül seti ile geleceğini de belirtiyor. Hizmete kaydolmak isteyenler, sahip oldukları oyun konsoluna bağlı olarak PlayStation Store veya Microsoft Store’a yöneleceklerdir. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu