Tiktok Takipçi Satın Al

Android 10 Destekli Good Lock 2020, 3 Şubat’ta Yayınlanacak

Good Lock, 2016 yılında Android 6.0 desteği ile ilk kez piyasaya sürülen Samsung cihazları için güçlü bir özelleştirme uygulamasıdır. Android 10 destekli Good Lock 2020 3 Şubat’ta yayınlanacak.

Samsung bir yıl atladı ve 2018’de Android 8.0 desteğiyle uygulamayı güncellemişti. Good Lock 2019, Android Pie geçen yıl piyasaya sürüldükten çok sonra gelmedi.


Doğal olarak, insanlar Good Lock 2020’nin ne zaman piyasaya sürüleceğini merak ediyorlar. Uygulamanın Android 10 ve One UI 2.0 desteği ile güncellenmesi bekleniyor. Samsung, Good Lock 2020‘nin 3 Şubat’ta yayınlanacağı açıkladı.

Good Lock 2020 birkaç hafta içinde yayınlanacak

Good Lock geliştirmeden sorumlu kişi, Samsung Kore’nin resmi topluluk forumunda, uygulamanın en son yinelemesinin selefinin geçen yılkinden daha erken yayınlanacağını doğruladı. Good Lock 2019, geçen yıl 7 Mart’ta piyasaya sürüldü. Samsung bu sefer bir ay önce yeni uygulamayı piyasaya sürecek.

Ayrıca Good Lock’u güncellemenin neden biraz daha zaman aldığı da açıklandı. En son Android sürümüyle uyumlu olması için sadece küçük bir güncelleme gerektiren diğer uygulamaların aksine, Good Lock’un tamamen Android platform sürümüne göre yeniden işlenmesi gerekir.

Android 10 Destekli Good Lock 2020, 3 Şubat'ta Yayınlanacak

Good Lock 2020, One UI 2.0 tasarım ilkesini izleyecek ve sistem genelindeki gece modunu destekleyecek. Uygulamanın temel özellikleri de geliştirildi. Lockstar, cihazdaki AI kullanarak öğeleri arka planla otomatik olarak ayarlayabilecektir. Birçok kullanıcı tarafından talep edilen bir bildirim ayrıntısı görünümü eklendi.

LockStar kilit ekranı için özel bir işlev alırken, dikey stil Görev Değiştirici’ye eklenmiştir. Sound Assistant, One Hand Operation ve ThemePark’ta da iyileştirmeler yapıldı. Geliştirme sırasında NavStar ile ilgili bazı sorunlar vardı, bu yüzden 3 Şubat’tan biraz sonra hazır olması bekleniyor.

Yeni duvar kağıtlarına ek olarak ana ekran için yeni özellikler de geliştiriliyor. Onlar da hat üzerinden kullanılabilir hale getirilecektir. Good Lock 2020 başlangıçta Güney Kore’de 3 Şubat’ta başlayacak. Sonunda diğer pazarlarda da yayınlanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu