Tiktok Takipçi Satın Al

Ninja’nın Twitch İzlenme Rekoru Kırıldı: İşte Yeni Rekorun Sahibi

İspanyol yayıncı ‘TheGrefg’, Galactus Fortnite etkinliği sırasında Twitch akışını izleyen çoğu insan için Ninja’nın dünya rekorunu kırdı.

David ‘TheGrefg’ Cánovas, Fortnite 4. sezonunun sonunu işaret eden Galactus etkinliğini yayınlarken Twitch tarihini yazdı ve tarihte başka herhangi bir Twitch yayıncısından daha fazla kişinin aynı anda onu izlediği görüldü.


İspanyol olayı izliyor ve tepki veriyordu ve yakalamalar, Twitch çökmeden önce aynı anda akışını izleyen toplam 660.000 kişiye ulaştığını doğruluyor gibi görünüyor. Hatırlayabileceğiniz önceki rekor, Ninja tarafından 2018’de Fortnite oynarken ikilinin bir kerede 635 bin izleyiciye ulaştığı rapçi Drake ile takım oluşturduğu zamandı.

Bir yayındaki bu çılgın eşzamanlı izleyici sayısı, Şubat 2018’de geri dönüş akışı sırasında 338.000’e sahipken DrDisrespect’in elinde tuttuğu önceki rekorun neredeyse iki katıydı.

TheGrefg, Fortnite Galactus Etkinliğinde Rekor Kırdı

Ninja'nın Twitch İzlenme Rekoru Kırıldı: İşte Yeni Rekorun Sahibi

Şimdi, Twitch’te en çok izlenen akışın başlığı artık TheGrefg’e ait ve henüz resmi rakamlar olmasa da, ekran görüntüleri ve klipler kesinlikle flama aynı anda 660.000’den fazla insanı getirmeyi başardığını gösteriyor gibi görünüyor.

Grefg, Twitch’i “bozan” ve büyük açıklamanın ardından sitenin geçici olarak çökmesine neden olan Galactus etkinliği sırasında etkileyici izleyici sayıları yayınlayan tek yayıncı değildi. Resmi izleyici sayısının kesinlikle etkileyici olmasına rağmen henüz tam olarak bilinmemesinin en büyük nedeni budur.

Ninja'nın Twitch İzlenme Rekoru Kırıldı: İşte Yeni Rekorun Sahibi

Fortnite’ın Galactus etkinliği, yalnızca TheGrefg’nin değil tüm Fortnite yayıncılarının izlenme sayılarında muazzam bir artışa neden oldu. Bu nedenle TheGrefg “eş zamanlı en çok izlenen yayıncı” rekorunu kırdıktan bir süre sonra Twitch sunucularında çökme yaşandı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu