Among Us Türkçe Yama Kurulumu (Detaylı Anlatım) - TeknoDiot.com
Trend

Among Us Türkçe Yama Kurulumu (Detaylı Anlatım)

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Son dönemlerin popüler oyunu hale gelen Among Us sağladığı eğlenceli sistem ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Among Us’ın Türkçe yama nasıl yapılır detaylıca anlattık. İşte Among Us Türkçe yama;

Among Us Türkçe yama kurulumu zor bir işlem değildir. Nasıl yapılacağını bu içeriğimizde detaylıca anlattık. Oyun sahip olduğu imkanlar neticesinde sağladığı çevrim içi tecrübe ile olabilecek en eğlenceli hale gelmektedir.

Ancak oyunun zevkini ve eğlencesini azaltan bir unsur bulunmaktadır. Bu da Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Türkçe dil desteğinin bulunmaması özellikle yabacı dili olmayanlar için oyunu anlaşılmaz kılmaktadır.

Among Us, Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilip yayımlanan ve 15 Haziran 2018’de piyasaya sürülen çevrim içi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunu. Peki Among Us Türkçe yama nasıl kurulur?

Bu durumda oyun zevkinin azalmasına hatta yok olmasına sebep olmaktadır. Oysa son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Amog Us her oyuncu tarafından oynanmak istenmektedir.

Bu eksikliğin giderilmesi için geliştirilen Among Us Türkçe yama oyun dilinin Türkçe bir hal almasına imkan tanımaktadır. Bu yama sayesinde oyunun her bir ayrıntısı Türkçe olarak kullanılabilmektedir. Profesyonel çevirmenler tarafından hazırlanmış olan yama oyun içerisindeki her adımı tamamı ile Türkçe bir hale getirmektedir.

Logitech G Çekiliş

Bu sayede oyun zevki kaldığı yeden olabilecek en iyi şekilde devam ettirilmektedir. Özellikle yabancı dili olmadığı için oyunu oynamaktan vazgeçen oyuncular için bu yama desteği olabilecek en doğru çözümü sunmaktadır. Oyunu Türkçe olarak oynamak isteyen oyuncuların yamayı indirip doğru adımlar ile kurması yeterlidir.

Ardından oyun açıksa kapatıp tekrar açıldığında Türkçe dil ile karşılaşılacaktır. Bu yama sayesinde Among Us tamamı ile Türkçe bir şekilde oynanabilmekte ve hiçbir ayrıntının kaçırılmaması sağlanmaktadır.

Among Us Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Among Us Türkçe yama işlemi gayet kolaydır. Öncelikle Türkçe yama dosyasını bilgisayarınıza indirmelisiniz. Daha sonrasında da aşağıda yer alan adımları uygulamalısınız.

1- İlk olarak buradan yama dosyasını indirmelisiniz. Daha sonrasında Zip içerisinden çıkarıp kuruluma başlamalısınız.

2- .exe dosyasını çalıştırın. Açıldığı zaman aşağıdaki gibi bir ekranda yer alan “Sonraki” butonuna basıyoruz.

3- Sonrasında ise ekranda yine bir uyarı notu gelmekte tekrardan “Sonraki” butonuna tıklıyoruz.

4- Program Among Us oyununun kurulu olduğu Steam klasörünü bulup otomatik dosya yeri seçiyoruz. Eğer Oyun ve Steam farklı depolama biriminde ise manuel olarak ayarlayın.

5- Sonraki adımda Başlat klasörü seçilmektedir. Tekrardan “Sonraki” butonuna basıyoruz.

6- Son olarak “Kur” butonuna tıklayarak kurulumu tamamlıyoruz.

Ever bu içeriğimizde popüler olan oyunlardan biri olan Among Us Türkçe yaması yapma işlemini sizlere detaylıca gösterdik ve rehberlik ettik. Oyununun Türkçe yama ile birlikte kolayca oyunda yer alan yerlerin adını öğrenebilir ve söyleyebilirsiniz. Özellikle oyunun ayarlarında da oyunculara kolaylık sağlayacaktır. Sorularınız olursa konunun altına yorum iletebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz!

Among Us Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu