TeknoDiot
     
     
     

American Truck Simulator’ın Oregon’lu Genişletme Paketi Geliyor!

American Truck Simulator'ın Oregon'lu Genişletme Paketi Geliyor!

American Truck Simulator’ın Oregon’lu genişletme paketi geliyor. İşte tüm detaylar…

American Truck Simulator‘ın oyuncuların uzun süredir beklenen yeni genişletme paketi, önümüzdeki hafta yayınlanacak. American Truck Simulator oyuncuları uzun süredir, geçtiğimiz yaz duyurulan yeni genişletme paketinin gelmesini bekliyor.

Oyunun haritasına yepyeni bir eyalet ekleyecek olan bu genişletme paketiyle birlikte pek çok yenilik de oyuna eklenecek. Genişletme paketinin çıkacağı tarih ise 4 Ekim.Paketle birlikte Oregon eyaleti de haritadaki yerini alacak.

American Truck Simulator'ın Oregon'lu Genişletme Paketi Geliyor!

Ayrıca 8.000 km’lik yeni bir yol, 14 yeni büyük şehir, 13 yeni kamyon durağı, 25 yeni kavşak, limanlar, köprüler ve pek çok yeni ‘mekan‘ da haritaya eklenecek. Ayrıca görsel olarak da geliştirilen oyunda, ufak detaylarla geliştirilmiş bir atmosfer olacak. Yeni tırların geleceği söyleniyor fakat net bir bilgi yoktur. 4 Ekim‘de paket yayınlanacaktır. Yayınlandığında neler var neler yok göreceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Başladı

Umut Bilgen

Red Dead Redemption 2 Online Oyuncu Sayısı Yükselmeye Devam Ediyor

Buğra Noyan

Muhteşem Osmanlı İçin Ödüllü Ön Kayıt Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.