American Truck Simulator'a Yeni Paket Geliyor!

American Truck Simulator’ın Oregon’lu Genişletme Paketi Geliyor!

Abone Ol 

American Truck Simulator’ın Oregon’lu genişletme paketi geliyor. İşte tüm detaylar…

takipçi satın al
takipçi satın al

American Truck Simulator‘ın oyuncuların uzun süredir beklenen yeni genişletme paketi, önümüzdeki hafta yayınlanacak. American Truck Simulator oyuncuları uzun süredir, geçtiğimiz yaz duyurulan yeni genişletme paketinin gelmesini bekliyor.

Oyunun haritasına yepyeni bir eyalet ekleyecek olan bu genişletme paketiyle birlikte pek çok yenilik de oyuna eklenecek. Genişletme paketinin çıkacağı tarih ise 4 Ekim.Paketle birlikte Oregon eyaleti de haritadaki yerini alacak.

American Truck Simulator'ın Oregon'lu Genişletme Paketi Geliyor!

Ayrıca 8.000 km’lik yeni bir yol, 14 yeni büyük şehir, 13 yeni kamyon durağı, 25 yeni kavşak, limanlar, köprüler ve pek çok yeni ‘mekan‘ da haritaya eklenecek. Ayrıca görsel olarak da geliştirilen oyunda, ufak detaylarla geliştirilmiş bir atmosfer olacak. Yeni tırların geleceği söyleniyor fakat net bir bilgi yoktur. 4 Ekim‘de paket yayınlanacaktır. Yayınlandığında neler var neler yok göreceğiz.

Göz atın:   Netmarble ve StartersHub'dan 250 Bin TL'lik Yatırım Daha

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL