Tiktok Takipçi Satın Al

AMD, Ryzen PRO 6000 Serisi İşlemciler Hakkında Detaylar Açıklandı!

AMD, CES 2022’deki duyurusunun ardından bugün, gelişmiş AMD RDNA ve güçlü 6nm “Zen 3+” çekirdek mimarisine dayanan AMD Ryzen PRO 6000 Serisi işlemciler hakkında yeni ayrıntılar açıkladı.

Yeni Ryzen PRO işlemciler, aynı anda Microsoft Teams konferansını çalıştırırken PowerPoint, Excel ve Outlook gibi MS Office üretkenlik uygulamalarını kullanırken %17’ye kadar daha hızlı performans sağlıyor. Ryzen PRO 6000 Serisi işlemcilere sahip sistemler ayrıca video konferans için %45’e kadar daha uzun pil ömrü sergiliyorlar.


Yeni nesil Lenovo ThinkPad’ler ve HP EliteBook’lar, Ryzen PRO 6000 Serisi işlemcilerden güç alacak ve AMD PRO teknolojilerinin gelişmiş güvenlik özelliklerinden, kablosuz yönetimi ve sistem kararlılığından yararlanacaklar. Ürün yönetimi kıdemli direktörü Matt Unangst’ın konuyla ilgili yaptığı açıklamalara ve daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

AMD, Ryzen PRO 6000 Serisi İşlemciler Hakkında Detaylar Açıklandı!

AMD hakkında kısa bilgi vermek gerekirse; AMD, 50 yılı aşkın süredir yüksek performanslı bilgi işlem, grafik ve görselleştirme teknolojilerinde yeniliklere öncülük ediyor. Milyarlarca insan, önde gelen Fortune 500 işletmeleri ve dünyanın dört bir yanındaki bilimsel araştırma kurumları, yaşama, çalışma ve oyun oynama biçimlerini geliştirmek için her gün AMD teknolojilerine güveniyor. AMD çalışanları mümkün olanın sınırlarını zorlayan, liderlik için yüksek performanslı ve uyarlanabilir ürünler geliştirmeye odaklanmıştır

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu