Amazon, Restoran Hizmetine Son Veriyor! - TeknoDiot.com

Amazon, Restoran Hizmetine Son Veriyor!

Abone Ol 

Amerika merkezli dünyanın en büyük e-ticaret şirketi Amazon, “Restaurants” ismindeki yemek hizmeti bu ayın sonunda fişi çekiliyor!

Amazon’un ABD’de bulunan Amazon Restoran teslimat hizmetini bu ayın sonuna kadar durduracağı açıklandı.

Servis geçen yıl Londra’da zaten kapatılmıştı, bu yüzden şirketin kendi ülkesinde benzer bir karar vermesi şaşırtıcı olmadı. Amazon’un en büyük rakibi Uber Eats ‘in bu durumda önü açılmış olacak.

Amazon Restaurants servisi ilk olarak 2015 ve Seattle’da başlamıştı. Şirket daha sonra Londra’ya ek olarak ülke genelinde 20’den fazla şehre genişletti. Başbakan üyelerine, özel web sitesini veya Prime Now uygulamasını kullanarak yiyecekleri kapılarına gönderiyordu.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Amazon, Restoran Hizmetine Son Veriyor!

Amazon geçen Kasım ayında Londra’da programı sonlandırmıştı ve şimdi de aynı şeyi ABD’de yapacak. “24 Haziran itibariyle, ABD’de Amazon Restaurants hizmeti sona erecek.

Amazon, bu kapanmadan etkilenecek olan az sayıdaki çalışanın çoğunun şirkette yeni roller bulduğunu açıkladı. Diğerlerine şirket içinde veya dışında rolleri bulmak için “kişiselleştirilmiş destek” sağlanmış durumda.

Göz atın:   Dergilik Bu Yaz Yüzümüzü Güldürecek

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu