Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech Ürünleri Intel Evo Aksesuar Programı Tarafından Doğrulandı

Logitech bilgisayar aksesuarları, artık Intel Evo platformunun katı sertifika standartlarını karşılıyor hatta bu standartları aşıyor. Logitech, Intel Evo dizüstü bilgisayar kullanıcılarına  en iyi kullanıcı deneyimini sunuyor.

Logitech, ürün gamında yer alan belirli mouse ve klavyelerinin artık Intel® Evo™ tarafından doğrulandığını  duyurdu. Logitech çevre birimlerinin Intel Evo doğrulaması için katı güvenilirlik, birlikte çalışabilirlik ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığı Intel ile ortaklaşa gerçekleştirilen titiz testler ve çalışmalar sonucunda onaylandı ve açıklandı.


Logitech Kişisel Çalışma Alanı Çözümleri Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Delphine Donné, “Kurumsal ve bireysel kategorilerimizdeki yıldız ürünlerimizin Intel® Evo™ için doğrulanmış olması Logitech için büyük bir başarıdır. Bu ortaklık, en iyi kullanıcı deneyimlerini sunma ve Bilgi Teknolojileri departmanlarının bilgisayarlar ile donanım ürünlerimizin birlikte çalışabilirliği ve güvenliğiyle ilgili endişelerini ele alma noktasında taahhüdümüzü güçlendiriyor.” dedi.

Intel Evo Aksesuar Programı, bilgisayar aksesuarları için standardı belirlerken, hem kullanıcıların hem de kurumların Intel Evo dizüstü bilgisayarlarıyla harika deneyimler yaşamasını sağlıyor. Doğrulanmış ürünler, gerçek dünya performansı için Intel’in katı sertifika gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış ve test edilmiş olup; iletişim, eğlence ve verimliliği artırmaya yardımcı oluyor.

İş Amaçlı Logitech ürünleri Logitech ürünleri

●      MX Keys

●      MX Master 3

●      MX Keys Combo

●      MX Master 3S

●      MX Anywhere 3

●      MX Keys Mini

●      MX Keys Mini Combo

●      MX Keys Combo | Gen 2

●      Signature M650

●      Lift Vertical Ergonomik Mouse

 

●      MX Master 3S

●      MX Anywhere 3

●      MX Keys

●      MX Keys Mini

●      Signature M650

●      Lift Vertical Ergonomik  Mouse

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu