Tiktok Takipçi Satın Al

Alışverişlerde Kripto Para Dönemi Başlıyor

BitayPay sayesinde, alışverişlerde dijital cüzdanlarda bulunan kripto parayla ödeme dönemi başlıyor.

Bitay Teknoloji’nin hayata geçirdiği yeni nesil ödeme sistemi BitayPay, alışverişlerde kredi kartı ya da banka kartı kullanmaksızın dijital cüzdanlarda bulunan kripto paralarla ödeme yapma imkanı sunacak.


Türkiye’de ilk özelliği taşıyan ve ödeme sistemlerinde yeni bir dönem açan BitayPay ödeme sistemi, alışverişlerinde kripto para kullanmak isteyen herkesin sıfır komisyon ve blokaj süresi olmadan anında ödeme yapmasına imkan sağlayacak.

Ayrıca, teknolojiyi yakından takip eden ve kripto paralara yatırım yapanlar, alışverişlerinde temassız ödeme imkanına da sahip olacak.

Alışverişlerde Kripto Para Dönemi Başlıyor

Hem hizmet vereni hem de alıcısını koruyan sistem

Temassız ödemelerin son zamanlarda en çok tercih edilen ödeme yöntemi olduğu ve virüs salgını sebebi ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun da temassız ödeme limitlerini arttırdığı bir dönemde, kripto paralar ile akıllı telefonlar aracılığıyla QR kodu okutarak ödeme yapmaya imkan verildi.

Her geçen gün kripto paraları kullananların sayısındaki artıştan ilham alınarak geliştirilen BitayPay teknolojisi, hızlı ödeme imkanının yanı sıra geliştirilen yazılım sayesinde, kripto paraların fiyat değişkenliğini sabitleyerek, hem hizmet vereni hem de alıcısını kur farklılığından koruyor.

Alışverişlerde Kripto Para Dönemi Başlıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu