Tiktok Takipçi Satın Al

Kripto Para Borsasında Büyük Hata: 0,18 Dolara 42.085 Bitcoin (BTC) Satıldı

Coinbase, bir kullanıcı arayüzü sorununun aksaklığı tetiklediğini doğrular.

The Daily Hodl’a yaptığı açıklamada, Coinbase iletişim direktörü Elliott Suthers şirket mühendislerinin sorunu zaten çözdüğünü söyledi. “Bu sabah, BTC / USD kitabımızda BTC için kısaca yanlış bir fiyat görüntüleyen bir kullanıcı arayüzü sorunu olduğunun farkındayız. Bu fiyata hiçbir işlem yapılmadı ve sorun o zamandan beri giderildi. ”


Bir kripto para yatırımcısı ve teknik analist, önde gelen ABD kripto borsası Coinbase‘deki emir defterini gözden geçirirken büyük bir hata fark ettiğini söyledi. Scio isimli analist Pazar günü borsa ticaret tarihinin bir görüntüsünü yayınladı ve birisinin sadece 18 sent (0.18 dolar) için 306 milyon dolar değerinde 42.085 Bitcoin (BTC) aldığını gösterdi.

42.085 Bitcoin (BTC) satıldı

Kripto Para Borsasında Büyük Hata: 0,18 Dolara 42.085 Bitcoin (BTC) Satıldı

Coinbase, olağandışı ticaret hakkında bir açıklama yayınlamamış veya gerçekte olup olmadığını doğrulamamasına rağmen şirket, büyük bir teknik hataya bağlı herhangi bir işlemi geri alma hakkını saklı tuttuğunu söylüyor.

Bu, trader’ların Coinbase’deki ilk fiyat aksamasını ilk kez takip etmedi. Bu yılın Ocak ayında, ayrı bir Coinbase sorununun XRP’nin fiyatını 8,341 dolara gönderdiği bildirildi ve 2018’in Aralık ayında, trader’lar, tramvayların Ethereum’u 13 dolardan satın almalarına izin veren Coinbase Pro’da (eski adıyla GDAX) bir flaş çöküşü tespit ettiler.

CoinMarketCap tarafından derlenen verilere göre, Ethereum şu anda %14.66 artışla 164.54 dolardan işlem görürken, XRP %8.05 artışla 0.1936 dolar ve Bitcoin %6.85 artışla 7.252 $ seviyesinden işlem görüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu