Tiktok Takipçi Satın Al

Alışveriş Sitesi Kurmak “Hükümdar Bilişim”

Teknoloji ile işini büyütmek isteyen firmalar ve genç girişimciler tarafından son 10 yılda e-ticaret’in ülkemizde hızlı gelişimi birçok markanın online satış sitesi üzerinden satılması ve pazar oluşturması ile e ticaret web tasarım günümüz gereği olmuştur.

İnternetten online satışa başlayacak olanların öncelikle fatura kesebilen bir firmasının olması veya firma kurması gerekiyor. Alışveriş sitesi kurulumu aşası için nelerin gerekli olduğuna, ilk verilecek cevap, vergi mükellefi olmak gerektiğidir. Eğer fatura kesen bir firmanız yoksa ya da şahıs firması kurmak veya adi şirket kurmak sizin için daha düşük maliyet olacaktır.


Fiziksel olan mağazanız sadece günün belli saatlerde açık olabilirken, normal şartlarda sanal mağazanız ise 7 gün 24 saat olarak hizmet verebilir. Fiziksel mağaza çeşitleri bulundukları alana göre belirli bir müşteri kitlesine göre hitap edebilirken, sanal mağazanız da internet ortamından tüm dünyadan erişim sağlayabilirsiniz.

Dropshipping ile markanızın gücüne çok gerek duymadan hızlıca satış yapabileceğiniz bir yöntemdir. Dropshipping nedir hakkında bilgi almak için bu konuda uzman yazılım firması olan hükümdar bilişim sayfasını inceleye bilirsiniz.

Alışveriş Sitesi Kurmak "Hükümdar Bilişim"

İlgili Makaleler

E-ticaret Nasıl Kurulur?

Alan adı (domain) maliyeti
Çok fazla bir maliyet değildir. Her yıl farklı farklı uzantılı alan adları satışa sunulur. Eğer boştaysa yani müsait ise .com uzantısı veya comtr uzantılı tercih etmenizi öneririz. Online satış sitesi ismi önemlidir. Alan adı alırken alışveriş sitesi isim önerilerini de inceleyebilirsiniz. Domain firmalarının farklı uzantılar ile ve ek kelimeler önerileri ile güzel domain bulabilirsiniz.

Düzgün ve kaliteli hosting maliyeti

Ürün satış sayfası diğer ismiyle e-ticaret satış mağazası olarak açıyorsunuz ve 24 saat olacak şekilde online olarak, kesintilerin yıl bazından az denecek kadar olması ve en önemli olan arızalarda bile hızlı destek sağlanması en önemli konudur. Bunların hepsini topladığınızda size maliyet oluşturacaktır.

E-ticaret Yazılım Güncellemeleri

Teknolojinin gelişmesi ile beraber kullanılan yazılım tabanları da devamlı geliştirilmektedir. E-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak biz bu gelişmenin bir adım önünde olmak ve ayak uyduruyor olmak zorundayız. Mobil cihazların kullanımının artması oluşan değişiklikler, google tarafından yapılan değişiklikler, sosyal medya gelişimi vb. farklı birçok teknolojik değişikliğe sisteminizin adapte edilmesi yazılım geliştirme sürecinin içerisine girmektedir.

Zorunlu Yasal ve Teknik Geliştirmeler

2016 ile 2019 yılları arasında en az 1 defa altyapısını teknik olarak değiştiren bankaların sayısı %90’dır. Bu değişiklik öncesinde altyapınızın teknik olarak bu hazırlıklara uyarlanmış olması önemlidir. Yasalar çerçevesinde e-ticaret ile ilgili çıkarılan kanunlar, yürütmelikler ve yasal taksit sınırlandırmaları (altın, cep telefonu, televizyon) öncesinde altyapının hazır olması önemlidir.

Alışveriş Sitesi Kurmak "Hükümdar Bilişim"

E-Ticaret Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Bir e-ticaret sitesi yaparken dikkat etmeniz gereken odak nokta, sitenizin asıl amacının insanları alışveriş yapma konusuna teşvik etmesi gerektiğidir. Yalnızca harika görünen bir e-ticaret sitesi oluşturmaya odaklanmamalısınız. Web sitenizdeki her birçok insanları sizden bir ürün satın almaya itmesi noktasında yönlendirme sağlamalısınız. Günümüzde bir e-ticaret sitesi hiç olmadığı kadar maliyet açısından uygun olarak tasarlanmaktır.

Özel bir tasarımcı ile çalışmanız ya da kodlamayı sıfırdan öğrenmeye başlamanız şart değil. Çalışmak için fazla zamanınız yada kullanabilecek bir birikiminiz yoksa, profesyonel olan bir e-ticaret sitesi oluşturmak ve hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde bir e- ticaret web sitesi tasarımı oluşturmak için hazırlanmış durumda olan Wix, Shopify yada Woo Commerce gibi eklenti sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Eğer kendi e-ticaret siteniz kurma konusunda göz önünde bulundurmanız gereken birçok önemli adım bulunmaktadır. Hükümdar Bilişim firması olarak e-ticaret alanında istediğiniz ticari yazılım paketini sizler için itinayla hazırlıyoruz. Alış veriş sitesi kurmak için tasarımlarımız hakkında uzman ekibimizle görüşebilir ve faaliyetinize uygun olan web tasarımını bizlerde yaptırabilirsiniz.

Kaynak : https://www.hukumdar.com.tr/blog

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu