Tiktok Takipçi Satın Al

AliExpress’ten Müşterilere Corona Virüsüyle İlgili Uyarı!

AliExpress müşterileri Corona Virüs salgını nedeniyle teslimatlarda olası gecikme konusunda uyarıyor.

Çin devi Alibaba’nın küresel e-ticaret platformu AliExpress, müşterilerini Corona Virüs salgını nedeniyle sipariş verme konusunda gecikme olabileceği konusunda uyardı ve bazı nakliye ve lojistik işlemlerinin siparişleri işlemek için daha uzun bekleme süreleri yaşadığını ekledi.


Müşteriler, siparişlerin yalnızca uzun bir zaman aldığından değil, iptal edilmek ve geri ödeme yapmak yerine otomatik olarak yenilenmekte olduğundan şikayet etmeye başladılar. AliExpress, durumu sürekli izlediğini söyledi. 

Bir açıklamada NYTimes’dan, şirket “Bazı teslimatlar etkilenebilir ama biz müşterilerimize herhangi bir rahatsızlığı en aza indirerek bu zor zamanda bizim satıcıları desteklemek için çalışıyoruz.”

AliExpress'ten Müşterilere Corona Virüsüyle İlgili Uyarı!

:: Foxconn, Corona Virüsünden Etkilenmeden iPhone Üretimine Devam Edecek

AliExpress, dünya çapında en çok indirilen alışveriş uygulamalarından biridir. Bu kısmen dünya çapındaki tüketicilerin doğrudan üreticilerden ürün satın alma eğilimlerine yardımcı olmaktadır. Ancak, Alibaba’nın Tmall veya Taobao’dan farklı olarak, AliExpress öncelikle uluslararası alıcılara hitap etmektedir.

Alibaba Group, Çin’i süpüren Corona Virüs, şirketin tedarik zincirlerini ve ürün teslimatlarını vurduğundan, önemli e-ticaret işlerinde gelirde bir düşüş olduğu konusunda uyardı.

2010 yılında başlatılan AliExpress, özellikle Rusya, ABD, Brezilya, İspanya ve Fransa’da popülerdir. Şirket, 31 Ağustos 2019 tarihinde sona eren yılda 79 milyondan fazla aktif tüketiciye sahipti.

ABD’deki Amazon satıcıları da Çin’deki boş fabrikalardan dolayı ürün kıtlığı için destek veriyor ve ülkeden kargo uçuşlarını iptal ediyor. Rapora göre, bir milyondan fazla Amazon satıcısı ürünlerini Çinli satıcılardan alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu