Tiktok Takipçi Satın Al

AI Dungeon iOS ve Android’ de Artık Mevcut !

Bu ayın başlarında size sonsuz olanaklara sahip AI destekli bir metin macerası olan AI Dungeon’ dan bahsettik. Oyuna ne istediğinizi yazabilirsiniz ve AI anında harekete geçecek hayal gücünüzü teşvik eden serbest bir deneyim yaratacaktır.

Şimdi, AI Dungeon , iOS ve Android‘ de de mevcut olup, bir AI oyun ustasıyla fantazi ve bilim-kurgu alemlerini keşfetmeyi çok daha kolaylaştırıyor. Yeni gelenler için, her bir metin komutunu fiil ile başlatmanızı ya da birinin ne zaman konuştuğunu belirtmek için tırnak işaretleri kullanmanızı hatırlatan yararlı ipuçları da vardır. AI Dungeon’ ın yaratıcısı Nick Walton, oyuna tam zamanlı olarak çıkmak için işini bıraktığını söyledi ve çevresinde birkaç başka kişiyle bir şirket kurdu. Aynı zamanda gelişmeyi desteklemek için bir Patreon işletiyor.


AI Dungeon iOS ve Android' de Artık Mevcut !

Walton, AI ile etkileşime girmenin yeni yollarını buldukları için kullanıcılar tarafından övgüyle karşılanan AI Dungeon’ a verilen coşkulu tepkilere hala şaşırdığını söylüyor. “İnsanların hoşlanacağını düşündüm ama gerçekten çok şaşırdım.” diyor ve her bir kişinin AI ile ya da aleyhte farklı bir şekilde çalıştığı için kullanıcıların okumalarını “asla eskimiyor” diye ekledi.

Gelişimdeki ilk adım AI Dungeon‘ ı daha hızlı ve daha istikrarlı hale getirmek olduğunu söylüyor. Bundan sonra çok oyunculu mod ve aile dostu bir sürüm gibi ekstra özellikler eklemek istiyor. Bundan sonra, Walton kendisinin ve yeni meslektaşlarının AI oyun dünyasında çok daha büyük planları olduğunu söylüyor. Ama şu anda ne olduğunu söylemeyeceğim. Zindanı keşfetmek sadece bir başlangıçtır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu