Tiktok Takipçi Satın Al

ADATA, Yeni Yılını İndirimler ve Çekilişlerle Kutluyor

ADATA 18. Yılını İndirimler ve Çekilişlerle Kutluyor.

18 yıl önce mütevazı bir başlangıçtan doğan ADATA, şirketin kuruluş yıldönümünü ve dünya çapında bir üretici oluşunu indirim kampanyaları ve çekilişlerle kutluyor.

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama birimleri üreticisi ADATA Technology, kuruluşunun 18. yıldönümünü indirimlerin ve çekilişlerin de içinde olduğu sürprizlerle kutluyor. Firmanın “ADATA Günü” adını verdiği çevrimiçi etkinlikler 4 Mayıs’ta başlayıp 3 Haziran’a kadar devam edecek.

ADATA Günü Özel Çekilişleri


ADATA’nın 18. kuruluş yıldönümü için düzenlenen etkinlikler 4 Mayıs günü başlayacak ve 3 Haziran’da sona erecek. itfcampaign.adata.com adresini ziyaret eden kullanıcılar, 2019 yılı içerisinde istedikleri bir kişiye iletilmek üzere geleceğe dair bir mesaj gönderebilecekler. Mesajlarını gönderen kullanıcılar aynı zamanda çekilişe katılma hakkı da kazanacaklar. Kullanıcılar çekiliş sonucunda aralarında GoPro HERO aksiyon kamera, iPad Pro 64GB, Nintendo Switch oyun konsolu, Erato Wireless Bluetooth kulaklık ile Apple uyumlu AI920 Flash bellek ve HD330 harici disk gibi ADATA ürünlerini de kazanma şansı yakalayacak. Geleceğe gönderilen her bir mesaj yeni bir katılım hakkı ve daha yüksek şans demek.

ADATA, Yeni Yılını İndirimler ve Çekilişlerle Kutluyor

18. Yıla Özel İndirimler

ADATA, kullanıcılara bu hediyeler yanında harika indirimler de sunuyor. ADATA ve XPG markalı pek çok ürün 4 Mayıs’tan 3 Haziran’a kadar olan dönem içerisinde indirimli fiyatlarla kullanıcıların olacak. Şirket, kullanıcılara çekiliş yanında harika indirimler de sunuyor. ADATA ve XPG markalı pek çok ürün 4 Mayıs’tan 3 Haziran’a kadar olan dönem içerisinde indirimli fiyatlarla kullanıcıların olacak. Ülkemizdeki kullanıcılar da markanın klayve, fare ve kulaklık gibi oyuncu ekipmanları yanında SSD ve yüksek performanslı belleklerini avantajlı fiyatlarla satın alabilecekler. Yılda bir kez gerçekleşen indirimleri www.adata.com/event/2019/promo adresinden görüntüleyebilirsiniz.

Mütevazı Başlangıçtan Devler Ligine

ADATA Technology Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Simon Chen, ADATA Günü’nünün hem şirketin geçmişte yaptıklarının hem de geleceğe ilişkin planlarının bir hatırlatıcısı olduğunu belirtti. Chen sözlerini, “Bu etkinlik bir yanıyla kullanıcılarımızın en değerli anılarını saklamalarına yardım etme amacımızın altını çiziyor öteki yanıyla ise yenilikçi adımlarımızla oluşturduğumuz geleceğe dair kararlığımızın.

2001 yılında 20 kişilik bir ekiple kurulan ADATA Technology, günümüzde dünya çapında 1400 çalışanıyla sektörde önemli bir yere sahiptir. 500’ün üzerinde patente sahip olan şirket, dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM ve SSD üreticilerinden biridir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu