TeknoDiot
   
   

A101, Uygun Fiyata Xbox One S Satacak! (A101 13 Haziran 2019)

A101, Uygun Fiyata Xbox One S Satacak! (A101 13 Haziran 2019)

Yanlış duymadınız! A101 durmak bilmiyor! A101, teknoloji cihazları satmaya devam ediyor. Bu sefer konsol oyuncularını sevindirecek bir haberimiz var!

A101, uygun fiyatlı Xbox One S oyuncu konsolu satacak! A101 aktüel kataloğunda Xbox One S modeli olduğu görünmekte.

Önümüzdeki hafta yani 13 Haziran 2019 tarihinde A101 mağazalarında uygun fiyatlı Xbox One S oyuncu konsolu yer alacak. Xbox One S oyun konsolunun yanı sıra birçok farklı teknolojik ürün satacak. Uygun fiyata akıllı telefon görmeye alıştığımız A101 mağazalarında 13 Haziran A101 aktüel ürünler arasında Xbox One S konsolu uygun bir fiyata sunulacak.

A101’de Xbox One S oyun konsolu yer alacak. 1TB kapasite ve The Division 2 hediyesi ile gelen Xbox One S piyasanın en dip fiyat seviyesinde bulunuyor.

[sp-related style=”dark” id=”49177″]

A101, Uygun Fiyata Xbox One S Satacak! (A101 13 Haziran 2019)

Xbox One S Özellikleri

Xbox One S‘den bahsetmek gerekirse cihaz boyut olarak hali hazırdaki Xbox One‘dan yüzde 40 daha küçük bir yapıda gelecek.  Depolama olarak 2 TB‘a kadar destek veren versiyonlarla gelecek olan Xbox One S‘de, HDR ve 4K video oynatma desteği de bulunuyor.

Tasarım tarafında küçülmesinden ziyade daha zarif ve portatif duran Xbox One S, kontrolcü kısmında ise eski kontrolcüye nazaran çok küçük değişiklikler içeriyor. Konsolun öne çıkan bir diğer özelliği ise yanında gelen büyük adaptördenkurtuluyor olması. Yani yeni One S‘in içerisinde entegre bir güç kaynağı bulunuyor.

Microsoft’un tüm platformları bir arada tutmak amacıyla Windows 10‘lu tüm cihazlarla Xbox One S‘in kolay bağlantı yapabilmesi için ürüne bir de Bluetoothözelliği eklenmiş.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.