Tiktok Takipçi Satın Al

A101 Ucuz Akıllı Bileklik Satacak!

A101 durmak bilmiyor! A101‘in 30 Ağustos 2018 tarihinde Piranha‘nın akıllı bilekliğini satacak. Peki bu bilekliğin fiyatı nedir? Özellikleri nasıl? Bu haberimizde bu konulardan bahsedeceğiz.

Türkiye’nin en büyük perakende mağaza zincirlerinden biri olan A101 teknolojik cihazlar satmaya devam ediyor. Geçmiş zamanlarda da dev teknoloji üreticilerinin cihazlarını satıyor. Şuana kadar birçok teknoloji ürünleri uygun fiyat ile 101 mağazalarında yer almıştı. 30 Ağustos 2018 Perşembe tarihinden itibaren A101 mağazalarında Piranha’nın akıllı bilekliği raflarda yerini alacak.

Ülkemizde internet üzerinde şuanda ortalama 70 TL – 90 TL fiyata sahip olan Piranha’nın akıllı bilekliği Piranha 9915 A101 mağazalarında sadece 49,95 TL’ye satışta olacaktır. Normal fiyatına göre gerçekten uygun olduğunun altını çizelim.


A101 Ucuz Akıllı Bileklik Satacak!

Piranha 9915 Akıllı Bileklik Özellikleri

  • Adım Sayar
  • Mesafe Ölçme
  • Vucüt Kilogram ve Kalori Kayıtı
  • Uyku Takip ve Derin Uyku
  • Hareketsiz Kalma Süresi
  • Saat
  • Takvim
  • Tansiyon Ölçümü
  • Alarm
  • Nabız Ölçme

Adım Sayar: Attığınız adımları minimum hata ile sayar ve sizlere kaç adım attığınızı gösterir.

Mesafe Ölçme: Adım sayar ile aynı fonksiyon da çalışır ve belirlediğiniz bir noktadan, gittiğiniz noktaya kadar mesafeyi ölçüp size metre veya kilometre cinsinden gösterir.

Yakılan Kalori: Yürüdüğünüz veya koştuğunuz mesafeleri baz alarak vucüt kitle indeksi takibi ile yakılan yağ, kalori ve kaybedilen kilonuzu sizlere gösterir.

Uyku Takip: Cihaz bileğiniz de olduğu için gece uykularını da sizin hareket vb. davranışlarınızı baz alarak hafif uyku, ağır uyku ve derin uyku zamanlarını sizlere sunar.

Hareketsiz Kalma Süresi: Uyku takipte sizlere de anlattığım gibi aynı fonksiyon da çalışır ve zaman düzenin de sizlere bilgi verir.

Saat: Akıllı bilekliklerin olmazsa olmazı saat ayarladığınız konum ve ülkeye göre sizlere telefonunuz ile eş zamanlı saati gösterir.

Takvim: Ekran da sizlere saat ile beraber gün ay yıl şeklinde bilgi verme özelliği mevcut.

Tansiyon Ölçümü: Ekranın arka kısmında bulunan bir aparat yardımı ile sizlere minimum tansiyon ölçümünü sizlere bildirir.

Alarm: Sabahları veya gün içerisin de telefonunuz yardımı ile belirlediğiniz saatte bileklikte zamanı geldiği an sizlere titreşim yolu ile bilgi verir.

Nabız Ölçer: 8. madde de açıkladığım gibi tansiyon mantığı ile çalışır ve aynı aparat yardımı ile o an ki nabzınızı ölçer ve sizlere bilgi verir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu