Tiktok Takipçi Satın Al

2020 Yılında iPhone Kutularından AirPods Kulaklıkları Çıkabilir!

Her iPhone ile Apple, bir çift kulaklık verecek. Apple, 2020 yılında üst segment iPhone modellerinin kutusundan AirPods kulaklıkları çıkacağı iddia ediliyor.

Ancak, görünen o ki 2020, Apple bir şeyleri büyük ölçüde değiştiriyor olabilir. 2020 yılında iPhone modellerinde Apple’ın bir AirPods modelli yanında vereceği iddia edilen DigiTimes’ın bir raporunda ortaya çıktı.


Raporda Apple, Samsung ve Xiaomi gibi şirketlerin görünüşte “gerçek kablosuz stereo” kulaklıkları ifade eden “TWS” kulakiçi kulaklıkları bir araya getirmek istedikleri iddia ediliyor. Son yıllarda Apple’ın en çok satan aksesuarlarından biri olan AirPods bir araya getirerek Apple’ın ne kazanacağından emin değiliz. Belki fiyatlarında zamlanma olabilir.

2020 Yılında iPhone Kutularından AirPods Kulaklıkları Çıkabilir!

Bunları bir araya getirerek, Apple’ın oldukça fazla gelir kaybedeceğinden kuşku duymuyoruz. Ya bu ya da Apple, AirPods kullanma fikri ile heyecan duyan ya da duyulmayacak müşterilerle iyi bir şekilde oturacağından emin olamadığımız iPhone’larının fiyatını artıracak. Söylendiğine göre DigiTimes, Apple söylentileri söz konusu olduğunda en iyi sicile sahip değil, bu yüzden şimdilik tuzlu bir tuzla almak en iyisi.

Alternatif olarak, belki de Apple’ın AirPods’lar daha ucuz ve belki de daha düşük kalitede bir versiyonunu bulması mümkündür, ancak bu sadece spekülasyondur, dediğimiz gibi, şimdilik bir tuz tuzu ile almak en iyisidir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu