Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, 2020’de Galaxy S ve Note Serilerini Birleştirebilir!

Samsung, genellikle Galaxy S Serisi serisini başlattıktan yaklaşık altı ay sonra S-Pen ile Galaxy Note serisini piyasaya sürmüştü.

Galaxy Note serisi ile Galaxy S serisi arasındaki fark faktörü S-Pen oldu.


Şimdi, yeni raporlar, S ve Note özellikleri birbiriyle çakıştığı için Samsung’un Galaxy S ve Note serilerini birleştirebileceğini ve bunu ise Samsung’un gelecek yılın başlarında yapabileceğini gösteriyor.

Samsung, evleaks’in raporuna göre yaklaşmakta olan Galaxy S11 akıllı telefonunu ‘Galaxy One’ olarak adlandırabilir ve S- Pen’i de içererek onları tek bir seri halinde birleştiriyor olabilir.

Bu, yılın ilk yarısında bir S-Pen’li bir S Serisi akıllı telefona ve yılın ikinci yarısı için katlanabilir bir telefona sahip olarak Note serisi kalan boşluğu doldurabilir.

Galaxy S ve Galaxy Note serisi bir oluyor!

Raporda ayrıca, tartışılan şeyin yalnızca bir marka düzenlemesinden daha fazlası olduğu öne sürüldü.

Samsung, 2020'de Galaxy S ve Note Serilerini Birleştirebilir!

Samsung, Galaxy S ve Note serisi arasındaki farkı gittikçe azalttı. 2016 yılında bu yana telefonlar birbirlerine o kadar benziyor ki insanlar Note serisi için kalemli Galaxy S muamelesi yapmaya başladı. Görünüşe göre Samsung da bu durumun farkına vardı.

Samsung’un izleyeceği yol haritası tam olarak belli değil ve hiçbir şey şekillenmemiş durumda. Ancak iki cihazın birleşeceği bir “Galaxy One” ya da “Galaxy S Note” adlı bir cihaz karşımıza çıkabilir.

Samsung bu şekilde takvimde bir boşluk yaratırken S Pen’li yeni bir S serisi ile de yoluna devam edebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu