«
2. Dünya Savaşı Point Blank'te Yerini Aldı! Oyun Haberleri

2. Dünya Savaşı güncellemesi sunduğu yeni haritalar, karakterler ve silahlarla dönemin atmosferini Point Blank’te oyuncularla buluşturuyor.

2. Dünya Savaşı içeriklerini oyunculara sunan yeni güncelleme 20 Mart’ta Point Blank’te yerini aldı. “Harabeler” ve efsanevi Alman Gustav topundan adını alan “Gustav” isimli 2 yeni harita, taraf ülkelerin askeri kıyafetlerine bürünmüş karakterler ve tabii ki dönemin ruhunu en çok yaşatan silahlar Kar98, MP40, Thompson, SKS, STG44 ve M1819 Muharebe Bıçağı da oyunda yerini aldı.

3. Dünya Savaşı sadece içeriklerle değil aynı zamanda rekabet dengesinin de toparlandığı bir yama oldu. Dengeleme sürecinde oyundaki bazı silahlar ve eşyalar Point Blank’ten ayrılırken, kullanıcılar sahip oldukları içeriklerin yerine yenilerini elde etti. Eğer sizler de eski oyunlarımızdan biriyseniz hesabınızdaki değişikliklere ve yeni içeriklere göz atmayı unutmayın.

2. Dünya Savaşı Point Blank'te Yerini Aldı! Oyun Haberleri

Dereceli sistemin ilk sezonu Beyaz Fırtına’nın da sonuna yaklaşan Point Blank’te yeni sezon Nisan ayında oyuncularla buluşacak. 3 aylık sürelerle dereceli sistemde kendilerini kanıtlayan oyuncular harika ödüllerin sahibi olacak.

2. Dünya Savaşı’nın gelişiyle birlikte özel etkinlikler de oyunda yerini aldı. 2. Dünya Savaşı haritalarında ve silahlarıyla oynayan oyuncular, etkinlik dönemi boyunca fazladan seviye puanları alacak ve ödüller kazanacak. 2. Dünya Savaşı ruhunu Point Blank’te tatmak ve eğlenceli etkinlikler için oyun severleri bekliyoruz!

2. Dünya Savaşı Point Blank'te Yerini Aldı! Oyun Haberleri


Bir Cevap Yaz

Uğur Aydemir Hakkında

Uğur Aydemir

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, profesyonel olarak grafik tasarım işleriyle uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Sevkan Söylemez

    Point Blank çok mazide kaldı ama güzel oyundu ?