Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Fiyatı 109 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Steam’de normal fiyatı 109 TL olan Deponia: The Complete Journey oyunu kısa süreliğine Humble Bundle üzerinde tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Şuanda Deponia: The Complete Journey oyunu Steam’de %85 indirimde 109 TL normal fiyatı yerine 16,35 TL’ye satılıyor ancak gerçek normal fiyatı 109 TL olduğunun altını çizelim. Deponia: The Complete Journey oyunu Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.


Humble Bundle’ın ücretsiz olarak dağıttığı yeni Deponia: The Complete Journey, Steam üzerinden 109 TL’lik fiyatıyla satışa sunulmuş. Daedalic Entertainment tarafından 8 Temmuz 2014 tarihinde raflarda yerini almış. Oyun, incelemelerde de güzel notlar aldığını söyleyelim.

Deponia: The Complete Journey Oyunu Hakkında:

Steam Fiyatı 109 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Çöp, çöp ve çok daha fazla çöp. Çöp-gezegen Deponia’da yasam hiç de parkta yürüyüse benzemez. Rufus’un buradan sıkışmış olması ve kaçmak için birbirinden akil almaz planlar yapması şaşırtıcı değil. Rufus, Deponia’dan kaçma girişimlerinden birini hayata geçirirken Goal ile tanışır ve sadece Elysium’dan gelen güzel kıza deli gibi aşık olmakla kalmaz, ayni zamanda yanlışlıkla onun yıldız kruvazörünü çöp-gezegenin issiz derinliklerine düşürür.

Bu kaza yeni ve parlak bir planıortaya çıkarır: o Goal’i elde etmek için uçan sehir Elysium’a gitmelidir; ve oradayken, her nedense Rufus’un birebir kopyası olan, onun özensiz nişanlısı Cletus’un kimliğine bürünebilir. Ve böylece, heyecan verici bir macera baslar… Rekorları kıran ve ödülleri toplayan Deponia-Trilogy, Edna&Harvey tarafindan gelistirilmistir: The Breakout, The Whispered World ve Memoria neredeyse anında kült statüsüne ulasmayı başardı.

Heyecan verici hikayesi, sempatik karakterleri ve komik diyalogları ile ince harmanlanmış komedi ve bulmacaları sayesinde Deponia, hem gençler için hem de yaşlılar için eglencelidir. Rufus’un heyecanli yolculuklarına katilin, ilk defa tam sürümü birçok yeni özellikleri içermektedir, bu sadece büyük macera hayranları için bir patlama olmakla kalmayacak, ayni zamanda bu tarz oyunların yenisi olanları da içine çekecektir.

Deponia: The Complete Journey Oyununa Nasıl Sahip Olabilirim?

Steam Fiyatı 109 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

İlk olarak Humble Bundle hesabınıza giriş yapınız yoksa hesap oluşturunuz. Sonrasında buradaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz oyun sayfasına erişeceksiniz. Sonrasında “Get The Game” butonuna tıklamanız gerekecektir.

Sonrasında sayfanın altına gönderecek ve orada yer alan “Get It Now” butonuna tıklayınız. Son olarak kayıtlı mail adresinize mail gelecek ve direk sizi oyunun Steam kod sayfasına yönelendirecek, oyunu direk Humble Bundle üzerinden aldığınız Steam kodunu Steam üzerinden etkinleştirebilirsiniz. Sorularınız olursa yorum atabilirsiniz. İyi oyunlar!

Steam Fiyatı 109 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu