Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 1.049 TL Değerindeki İki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Steam'de 1.049 TL değerindeki 2 adet oyun ücretsiz oynanabilir oldu.

Steam Yaz İndirimleri sona ererken, Prison Architect ve Super Mega Baseball 4 adlı oyunlar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Her iki oyun da 17 Temmuz Pazartesi saat 20:00’ye kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir.

Oyunları denemek için sadece mağaza sayfalarına gitmeniz ve “Oyunu Oyna” düğmesine tıklamanız gerekmektedir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra belirli bir süre boyunca oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresi sona erdikten sonra oyunları kalıcı olarak hesabınızda tutmak isterseniz indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Steam platformunda hafta sonuna özel düzenlenen etkinlikte, Prison Architect oyunu 17 Temmuz saat 17.00’ye kadar ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ancak sürenin sonunda erişim kayboluyor ve devam etmek isteyenlerin oyunu satın almaları gerekiyor.

Prison Architect ve Super Mega Baseball Ücretsiz Oynanabilir

Prison Architect, Paradox tarafından geliştirilen bir 2D simülasyon oyunudur. Normalde 50 TL olan oyun, 20 Temmuz’a kadar sadece 10 TL’ye satın alınabilir. Ücretsiz olarak sunulan oyunlar, hafta sonu için planı olmayan ve yeni deneyimler yaşamak isteyen oyuncuları memnun edebilir. Prison Architect’te, tehlikeli mahkumları içeren bir hapishane tasarlayıp yönetirsiniz.

Prison Architect, Introversion Software tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen bir hapishane simülasyonu oyunudur. Oyuncular, kendi hapishanelerini tasarlayıp yönetmeye çalışırken mahkumları güvenli bir şekilde tutmayı ve onlarla mücadele etmeyi amaçlamaktadır. Steam’de popüler olan Prison Architect, on binlerce olumlu yoruma sahip bir oyundur.

Super Mega Baseball 4 ise Electronic Arts tarafından yayımlanan bir arcade temelli beyzbol oyunudur. Bu oyun da 1.000 TL yerine 700 TL’ye kadar indirimli olarak satın alınabilir. Super Mega Baseball ise adından da anlaşılacağı gibi bir beyzbol oyunudur. Eski profesyonellerin 200’den fazla karikatürize versiyonuyla sahaya çıkarsınız. Bu arcade tarzı yapım, göz kamaştırıcı yeni görsellerle animasyonlardan karakterlere ve stadyumlara kadar her ayrıntıyı içermektedir.

Steam’de 1.049 TL Değerindeki İki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! Steam’de 1.049 TL Değerindeki İki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Tabii ki bu oyunları indirdiğinizde kütüphanenizde kalmıyor, oyunları denemek isteyip sonrasında satın almayı düşünen oyuncular için avantajlı bir durum. Oyunlar sadece kısa süreliğine ücretsiz oynanabilir durumda olduğunu unutmayın.


Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu