Trend

ZULA Sistem Gereksinimleri

ZULA PC sistem gereksinimleri bu içerikte yer alıyor. Donanım özelliklerine göz atabilirsiniz;

İlk Türk yapımı MMOFPS oyunu olarak bilinen Zula her gün binlerce oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır. Peki Zula sistem gereksinimleri nelerdir?

Sunduğu benzersiz haritalar ve aksiyon dolu dakikalar ile oyuncular Zula’yı tercih etmektedir. Zula sağladığı deneyim ile birçok oyuncunun göz bebeği haline gelmiştir.

Birçok oyuncu Zula sistem gereksinimleri içeriğini merak ediyor. Bunun için sizler için hazırladık sistem gereksinimleri listesini.

Özellikle oyun içerisinde bulunan gerçeklik payı yüksek haritalar oyuncuların oyunu daha da severek oynamasına imkan tanımaktadır.

Bu haritalarda yer alan gerçek dünyadan kesitler oyuncuların oyun ile aralarında bir bağ kurmasını sağlamaktadır. Haritaların yanı sıra Zula gerek karakterleri ile gerekse de oyun içerisinde yer alan silahları ile benzersiz bir deneyim sağlamaktadır.

Oyun içerisinde yer alan silahların tamamı özenli tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda silahlar üzerinde özelleştirmeler yapılabilmektedir. Bu özelleştirmeler sayesinde her oyunu bireysel silahına sahip olabilmektedir. Gelişmiş tasarımları, gerçeği anımsatan haritaları ve tamamı ile Türkçe seslendirmeleri ile Zula her zaman oyuncuların kalbini kazanmaya devam edecek gibi görünmekte.

Tüm bunlar ile birlikte Zula sistem gereksinimleri her oyuncunun rahatlıkla erişebileceği boyuttadır. Bu durumda oyunun daha çok oyuncuya erişim sağlamasına imkan tanımaktadır. Zula sistem gereksinimleri 2021 yılında da oyuncuların PC özelliklerinin merak duyduğu bilgiler arasında yer almakta. Oyuncu kitlesi her geçen gün artan bir oyundan bahsediyoruz.

Zula Sistem Gereksinimleri – 2021

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 32 Bit
  • İşlemci: Dual Intel Core CPU 2.4 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320
  • Depolama: 4 GB İndirme, 5 GB Saklama Boyutu

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 32 Bit
  • İşlemci: Dual Core CPU 3.0 GHz
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Graphics Intel HD 520 / Radeon R7 M260
  • Depolama: 4 GB İndirme, 6 GB Saklama Boyutu

ZULA Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Zula sistem gereksinimleri arasında ilk dikkat edilen unsurlar olan minimum sistem gereksinimleri kullanıcıların yüzünü güldürür niteliktedir. İşletim sistemi olarak Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 desteklenmektedir.

İşlemci olarak Pentium 4 2.4 Ghz ya da Athlon 2500 tercih edilebilir. Zula için ihtiyaç duyulan minimum bellek boyutu ise 2024 MB olarak belirlenmiştir. Oyunun en düşük ayarlarda oynandığı göz önünde bulundurulduğunda GeForce 5730 ve Radeon 9003 ekran kartları tercih edilebilir. Oyunun kurulması için 1 GB depolama alanında ihtiyaç vardır ve DirectX 9 sağlanmalıdır.

Maksimum Sistem Gereksinimleri

Oyunun maksimum sistem gereksinimleri de özellikle yeni nesil bilgisayarlar göz önünde bulundurulduğu zaman oldukça yeterli düzeydedir. Bu sistem gereksinimlerine neredeyse her oyuncu rahatlıkla erişim sağlayabilir. İşletim sistemi olarak Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 desteklenmektedir.

İşlemci olarak Pentium 4 2.4 GHz ya da Athlon 3000 tercih edilebilir. En az 4048 bellek kapasitesine ihtiyaç duyulur. Ekran kartı olarak GeForce 5730 ya da Redeon 9003 tercih edilebilir. En az 2 GB depolama alanına ihtiyaç duyulur ve DirectX 9 sürümü sağlanmalıdır.

ZULA Sistem Gereksinimleri

ZULA Sistem Gereksinimleri

ZULA Sistem Gereksinimleri

ZULA Sistem Gereksinimleri

Abone Ol 

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu