Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Erangel Haritası Güncelleniyor! (Erangel Görsel Güncelleme)

PUBG’nin ilk haritalarından biri olan Erangel için kollar sıvanmış durumda. Erangel haritası için görsel bir güncelleme yolda!

Bu yıl gerçekten su gibi akıp geçti fakat PUBG için planladığımız çok heyecanlı bu güncellemeyi daha önce görmediniz.  Artık 2019’un ortasına yaklaşıyoruz ve bu nedenle bir süre durup tüm platformlarımız için gelecek aylarda geliştirme gidişatının üzerinden geçmek istedik.


Aşağıda, PUBG’nin Baş Yapımcısı ve Baş Geliştiricisi olan TS Jang’ın önemli bir mesajı sizi bekliyor. Kendisi size oyun için sahip olduğumuz vizyonu ve çok sevdiğimiz Erangel haritasındaki güncellemeye nasıl yardım edebileceğiniz dahil üzerinde çalıştığımız heyecan verici şeylerin bir kısmından bahsedecek.

PUBG Erangel Görsel Güncelleme

Son birkaç aydır ilk haritamız Erangel’i, daha yeni haritalarımızla aynı detay seviyesine getirme planları PUBG ekibi tarafından paylaşılıyor. Mart ayında ilk eşya dengelemesi ile başladık ve bunu yakın zaman içerisinde tam anlamıyla tamamlanmış ganimet güncellemesi ile takip edildi. Üzerinde çalışmakta olunan diğer iyileştirmelerden bazılarını sizlerle erkenden paylaşmanın heyecanını yaşıyorlar.

Bu testle birlikte yeni bina tarzları, daha gerçekçi manzara ve arazi, harita içinde bazı yeni ve değiştirilmiş bölgeler ve güncellenmiş Mavi Alan için test ayarları göreceksiniz.

PUBG Erangel Haritası Güncelleniyor! (Erangel Görsel Güncelleme)

Erangel güncellemesinin önceki aşamalarında olduğu gibi bu değişiklikler, önce Test Sunucusuna getirilerek bu yılın ilerleyen zamanlarda bu harita canlı sunuculara gelmeden önce oyuncuların girmesine, harita stabilitesini test etmesine, tüm güncellemeleri denemesine ve geri bildirimlerini vermelerine imkan sağlayacak.

Test Sunucusu operasyonu için ayrıntılı planlar şu şekilde:

Test Takvimi

PC Test Sunucusu Dönemi: 7/6 TSİ 6.00 – 12/6 TSİ 6.00

 • Aşama aşama operasyon planları
  • Aşama: 7/6 TSİ 6.00 – 9/6 TSİ 6.00 (48 saat)
   • Sadece Özel Maçlar
   • Sadece güncellenen Erangel ve normal Özel Maç modu mevcut
   • Her bölgeden sadece resmi PUBG ortakları Özel Maç oturumları oluşturabilir fakat tüm oyuncular oynamak için lobiye katılabilir
  • Aşama: 9/6 TSİ 6.00 – 12/6 TSİ 6.00 (72 saat)
   • Açık ve Özel Maçlar mevcut
   • Sadece güncellenen Erangel haritası mevcut. Ayrıca Hızlı Başla seçeneği de mevcut.
   • Sadece takım modu. FPP sadece Kuzey Amerika’da ve TPP sadece Asya sunucularında.
   • Tüm oyuncular katılabilir.

Aşama 1 başladığında, aşağıdaki PUBG Partnerleri listesi özel maç odaları kurabilecek ve sizlerde bu odalara katılabileceksiniz. En sevdiğiniz yayıncıyı aşağıdaki listede bulun ve oyuna atlamaya hazırlanın!

Aşama 1: PUBG Partnerleri NA/EMEA/LATAM

PUBG Erangel Haritası Güncelleniyor! (Erangel Görsel Güncelleme) PUBG Erangel Haritası Güncelleniyor! (Erangel Görsel Güncelleme) PUBG Erangel Haritası Güncelleniyor! (Erangel Görsel Güncelleme)

Yukarıda bahsedildiği üzere bu testte, ortaya çıkan oyun tarzlarına ve taktiklere bağlı olarak Erangel’in daha güncel bir his yaratmasına yardım etmek için yeni Mavi Alan ayarları yer alacak. Bu ayarlar test amaçlıdır ve sizlerden gelen geri bildirimlere göre değiştirilebilir. Mavi Alan dengeleme ayrıntıları, aşağıdaki gibi test edilecek:

Erangel’in Mavi Alan Testindeki Değişiklikler (test sunucusuna sadece test dönemi sırasında uygulanır)

 • Mavi Alan zamanlamaları, maç boyunca daha hızlı
 • Mavi Alan gecikmesi, daha erken aşama için azaltıldı.
 • Güvenli alan boyutu, daha erken aşama için küçültüldü.
 • Mavi Alan hızı, daha erken ve orta aşamalar için azaltıldı.
 • Mavi Alan hasarı, daha sonraki aşama için biraz artırıldı.
 • Mavi Alan gecikmesi, son aşama için azaltıldı.

Nihayet çalışmalarımızın sonucunu sizinle paylaşabileceğimiz için büyük bir heyecan duyuyoruz ve klasik haritamızın bu yeni versiyonuna dair geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Bu test sadece PC için ancak konsol hayranlarımız da bu yıl ilerleyen zamanlarda (yılın 3. çeyreği hedefleniyor) güncellenen Erangel haritasını oynama fırsatı bulacak. Daha fazla bilgi ve detaylı planlar, daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

Erangel’in, PUBG’nin oyuncularımız arasında büyük heyecan yaratan ve çok sevilen bir parçası olduğunu biliyoruz. Erangel’in o aşık aldığınız harita hissinden uzaklaşmaması için her türlü çabayı sarf ederken aynı zamanda bu haritayı oyuncuların bugün PUBG’yi keyifle oynadığı tarza yaklaştıracağız. Her zamanki gibi çok kıymetli geri bildirimlerinizi duymak için can atıyoruz. Umarız güncellenen Erangel ve Mavi Bölge değişikliklerinin tadını çıkarırsınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu