Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus üyelerinin Mayıs2020 ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Mayıs 2020 oyunlarını duyurdu.


PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 7 Mayıs tarihinden itibaren Cities: Skylines Playstation 4 Edition ve Farming Simulator 19 Mayıs ayında ücretsiz olacağı belirtildi. Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor.

PlayStation Plus Mayıs 2020 Oyunları

  • Cities: Skylines Playstation Edition
  • Farming Simulator 19

Her ne kadar daha önce ortaya çıkan dedikodularda çok farklı oyunların ismi geçse de Sony’nin bu ay oyunculara simülasyon oyunları sunduğunu görüyoruz.

Oyunlara hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.  PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta. Nisan ayında ise Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0 oyunları verilmişti.

 

PlayStation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu