Bir Apple Eksikti! Apple Artık Resmi Bir TikTok Hesabına Sahip

Apple, kullanıcıların kısa videolar paylaşmasına izin vermek için tasarlanmış bir platform olan popüler sosyal ağ uygulaması TikTok’ta resmi bir hesap açmış olduğu görüldü.

Apple’ın hesabına TikTok web sitesindeki kullanıcı adı @apple ve TikTok uygulaması üzerinden erişilebilir. Apple şu an için hesaba hiç video yüklemedi.

Son birkaç yıl boyunca Apple, sosyal ağlarda daha aktif hale geldi, Instagram’da görüntüleri paylaştı ve Twitter’da Apple desteği ve hizmetleri için hesaplar açmıştı. Apple ayrıca, Twitter’da kişilerin etkinlik günlerinde bildirim almak için kaydolmasına izin vermek için kullanılan, ancak tweet’leri olmayan resmi bir hesabı var.

Bir Apple Eksikti! Apple Artık Resmi Bir TikTok Hesabına Sahip

Apple’ın TikTok hesabını nasıl kullanmayı planladığı açık değil. Hesap, Shot On iPhone videolarını Instagram’da olduğu gibi paylaşmak için kullanılabilir veya basitçe bir yer kullanıcı adı alınmış hesap olabilir.

Son olarak Çinli bir sosyal medya uygulaması olan TikTok, geçen yıl boyunca popülerlik kazandı ve bir milyardan fazla indirildi.

Kullanıcılar, diğer TikTok kullanıcılarının izleyebileceği kısa müzik videolarını veya kısa döngü videolarını paylaşabilir ve müziği, kullanıcılara yönelik video kliplerle senkronize etmek için basit düzenleme araçlarına sahiptir.

İLGİLİ İÇERİK:  Apple, A14 5G İşlemci Üretimine Başlıyor
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu