Tiktok Takipçi Satın Al

Türk Yapımı Zula Artık Mobilde: Zula Mobile Yayınlandı!

PC’de 27 milyon oyuncuya sahip olan Türkiye’nin en sevilen oyunu Zula artık mobil platformda. Zula Mobile, Android ve iOS için yayınlandı.

PC’den sonra Şimdi sıra mobilde! Tamamı Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen, yerli harita ve silah seçenekleriyle bugüne kadarki en detaylı yerli MMOFPS oyunu Zula Mobile bundan itibaren Google Play ve App Store’da oyuncularla buluştu. Zula Mobile indirmek için Android veya iOS cihaza sahip olmanız yeterli.


Unity Game Engine ile yapılan Zula Mobile, ücretsiz oynanabilen 3D Çok Oyunculu Çevrimiçi Birinci Şahıs Nişancı Oyunu.

Yüksek kaliteli haritalarda ve aksiyon dolu oyun modlarında becerilerinizi ve taktik bilgilerinizi göstermeye hazır mısınız?

E-Spor yarışması için ortam sağlayan yapısı ile Zula Mobile artık cebinizde en iyi mobil FPS oyunu olmaya aday.

İlgili Makaleler

Unity oyun motoru ile geliştirilen Zula Mobile yüksek kalite oyun grafikleriyle gerçekçi bir MMOFPS deneyimi sunuyor. Ayrıca 60 FPS ile akıcı ve seri MMOFPS deneyimi sunulmakta. Yerli ve konsept haritaları farklı oyun modlarında oynama imkanı.

20 karakter, Zula ve Gladyo örgütlerinin üyeleri, hepsi farklı özelliklere sahip. Ne kadar çok karakter kartı toplarsanız, o kadar yüksek seviyeye yükseltebilirsiniz.

Zula Mobile Yayınlandı!

Kullanmadığınız veya ihtiyacınız olmayanları birleştirerek yeni kartlar alabilirsiniz. Birleştirme sistemi 2 seviyeden oluşmaktadır; Normal Birleştirme ve Yükseltilmiş Birleştirme.

Arkadaşlarınızı bulmak ve onları Zula Mobile’a eklemek gerçekten çok kolay. Takma ad aramasıyla yeni bir arkadaş eklemenin yanı sıra, Profil bağlantısı paylaşımı, Facebook ve QR kodu aracılığıyla sosyal ağınızı genişletebilirsiniz. Ayarlar menüsünden hassasiyeti ve düğme yerleşimlerini ayarlayarak oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

Türk Yapımı Zula Artık Mobilde: Zula Mobile Yayınlandı!

İlerlemenizi oyun içinde Sezonluk, Lig ve EXP sıralamasında kontrol edebilirsiniz. Takımınızı toplayın, stratejinizi ve taktiklerinizi tanımlayın ve diğer takımlarla savaşın. Klan üyelerinin kart isteme ve verme gibi avantajları olacaktır. Battle Pass Seasons’a katılın, derecenizi yükseltmek için yıldızları toplayın ve harika ödüller kazanın! Sezonluk ve günlük görevleri ve sözleşmeleri tamamlayarak envanterinizi genişletebilir ve mevsimlerde ilerleme gösterebilirsiniz.

PC’de 27 milyon oyuncumuzun gönlüne taht kurduk, Türkiye’nin en sevilen oyunu olduk. Şimdi sıra mobilde! Zula Mobile‘da kartları biriktir, tüm silahlara ve karakterlere sınırsız süreyle sahip olabiliyorsunuz. Mobil cihazında az yer kaplar. Hemen indir ve aksiyona başla!

Her gün oyna, görevleri tamamla, seviye atla ve muhteşem hediyeler sizin olsun. Son olarak Zula Mobile şu anda açık beta sürecinde ve oyuncu kabul etmekte. Açık Beta şerefine, sınırlı süreli özel teklifler seni bekliyor.

:: Android için indir

:: iOS için indir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu