Tiktok Takipçi Satın Al

ZTE, MiFavor 10 İşletim Sistemini Tanıttı!

ZTE, mevcut akıllı telefonlarından bazılarının yanı sıra, geleceğinin zirvesine geçmek için en yeni kullanıcı arabirimini açıkladı. Detaylar Haberimizde!

Simgeler ve karanlık mod

Mevcut trendlere uygun olarak, Favori OS kullanıcı arayüzünde olabildiğince karanlık geçiyor. Halen sonlandırılmamış ve üzerinde çalışılmamış olan karanlık mod desteği, daha iyi ve daha rahat bir gece görsel deneyimini kolaylaştırmak için çoğu arayüzde bol miktarda siyah arka planlar ve beyaz metinler eşlik etmektedir.


ZTE, MiFavor 10 İşletim Sistemini Tanıttı! Ayrıca bu konuda yardımcı olan, düzenli ve dengeli bir görsel deneyim için köşeleri yuvarlatılmış 1600’den fazla sistem simgesine sahip yenilenmiş ikonografidir. Yeni sistem ikonlarının 80’den fazlası mikro hareket efektleri için tasarlanmıştır. MiFavor 10 görünüşte hareket eğrileri, yumuşatıcı geçişler ve diğer UI hareketleri, özellikle de hareket navigasyonuyla optimizasyona sahiptir.

Temalar ve Duvar Kağıtları

MiFavor 10 şimdi isteğe bağlı dinamik duvar kağıtları var. Bunların çoğu daha koyu tonlarda ayrıca, kendi seçtikleri ikonografisini içeren altı yeni yerleşik tema arasından seçim yapabilirsiniz.

ZTE, MiFavor 10 İşletim Sistemini Tanıttı! ZTE, MiFavor 10 İşletim Sistemini Tanıttı!

Kayan Bildirimler

Şimdi yeni bir bildirim görsel stili var  dikkat dağıtıcı şeyleri asgariye indirmeyi amaçlayan küçük bir yüzen pencere. Samsung’un One UI’sındaki kayan bildirim açılır pencerelerine oldukça benziyor.

ZTE, MiFavor 10 İşletim Sistemini Tanıttı!

ZTE ayrıca, bir IM uygulamasını barındıran ve kayan bir klavyeyle birlikte kompakt bir yüzer pencere arayüzü de gösterdi. Görünüşe göre MiFavor 10 şu anki etkinliğinize daha dikkat eder ve eğer bir video oynatıcı gibi bir tam ekran olursa, hızlı ve daha az rahatsız edici bir yanıt için bu değişken kullanıcı arabirimini kaplar.

Akıllı Ekran Tanıma ve Ses Kontrolü

Farkında olmak gerekirse MiFavor 10, ekranınızın içeriğini iki parmağınızla uzun basarak hızlıca analiz edebilir. Burada Google asistanı ile pek çok benzerlik var. MiFavor 10, hem metinleri hem de görüntüleri alabilir, düzenleme seçenekleri sunabilir, ürün eşleşmeleri ve tavsiyeler alabilir, hayvan bitkilerini, özel karakterleri ve daha fazlasını tanıyabilir.

ZTE, MiFavor 10 İşletim Sistemini Tanıttı!

ZTE’nin tam özellikli ses kontrolü ve kullanıcı arayüzü çevresinde gezinti olduğunu iddia ettiği de var. Doğal bir semantik motor sayesinde MiFavor 10, “kırmızı zarf” ve diğer popüler WeChat fonksiyonları gibi bazı uygulama içi komutları bile seçip uygulayabiliyor.

ZTE, MiFavor 10 İşletim Sistemini Tanıttı!

Yükseltilmiş AI motoru

Z-Booster 2.0, sistem kaynaklarını akıllıca tahsis etmede artık daha iyi. Bu sayede MiFavor, düşük gecikme süresi, üstün grafik kartı ve daha az kekeme gibi gelişmiş oyun performansı elde etme sözü veriyor. Ayrıca, kullanıcılar uygulama başlangıç zamanlarında genel bir artış görmelidir.

Bu vurguların ötesinde, MiFavor 10’da belge tanıma ve açı düzeltme, otomatik resim sınıflandırma ve yeni bir acil durum çağırma özelliği gibi başka birçok özellik var. ZTE, MiFavor 10’un hem 4G hem de 5G versiyonlarında, ZTE Blade V10 ve ZTE Axon 9 Pro’da ZTE Axon 10 Pro’ya geleceğini onayladı. Yine de resmi bir güncelleme programı bulunmuyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu