Tiktok Takipçi Satın Al

ZTE’nin 5G Amiral Gemisi 25 Şubat’ta Tanıtılabilir

ZTE, Blade serisi akıllı telefonlarını MWC etkinliğinde duyuruacağı biliniyordu. ZTE, Geçen yıl, Blade V9 ve Blade V9 Vita akıllı telefonlarını duyurmuştu.

Bu ayın başında tespit” edildi> . Telefonun Geekbench listesi Snapdragon 855 ile geleceğini onaylamadı ancak Snapdragon 845 ile gelmesi tahmin ediliyor. Yeni amiral gemisi 5G teknolojisini barındıracak ancak ZTE sır verip ser vermiyor olacak ki yeni amiral gemisinin ismi henüz tam netleşmiş değil.


ZTE’nin 5G Amiral Gemisi 25 Şubat’ta Tanıtılabilir

Ancak, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testler aynı çipin cihaza güç verebileceğini öneren Snapdragon 855’e oldukça benziyordu. Gizemli ZTE A2020 Pro, yeni çıkacak olan Axon 10 Pro akıllı telefon olabilir. ZTE Axon Pro 10 takma cihazı, cihazın MWC 2019’da, ZTE’nin, Wi-Fi 802.11ax teknolojisini destekleyen 5G iç CEP’sini, yaklaşık 2 Gbps maksimum indirme hızında göstermesi bekleniyor. İç mekanda 5G bağlantısını kullanmak için konut ve ofis için 10G ağ bağlantı noktalarına destek taşıyabilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu