Zomato Uber Eats Şirketini Satın Aldı! - TeknoDiot.com

Zomato Uber Eats Şirketini Satın Aldı!

Abone Ol 

Uber, yemek dağıtım hizmeti Uber Eats’ı 2017 yılında piyasaya sürdü. Bugün Zomato, Uber Eats’un Hindistan işini tüm stok işlemlerinde satın aldığını ve bu da Uber’in % 9.99’una sahip olduğunu açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Hindistan’daki Uber Eats, operasyonları ve Uber Eats uygulamalarının restoranlarını, dağıtım ortaklarını ve kullanıcılarını bugün yürürlükte olan Zomato platformuna yönlendirecektir. 1 Temmuz 2019 tarihinden sonra Uber Eats’de herhangi bir şey sipariş ettiyseniz hesabınız Zomato’ya aktarılır, böylece yeni bir hesap oluşturmanız gerekmez. Uber Eats’tan ayrılan belirli kullanıcılar, önümüzdeki 3 siparişte ve özel 3 ay Zomato Gold deneme sürümünde % 50 indirim almaktadır. Daha önce Uber Eats India ile ilişkili teslimat ortakları, Zomato’ya transfer edilecektir.

Zomato Uber Eats Şirketini Satın Aldı!

Zomato Kurucusu ve CEO’su Deepinder Goyal şunları söyledi:

Restoran keşfine öncülük etmekten ve Hindistan’da 500’den fazla şehirde lider bir gıda dağıtım işi oluşturduğumuz için gurur duyuyoruz. Bu satın alma, kategorideki konumumuzu önemli ölçüde güçlendiriyor.

Uber CEO’su Dara Khosrowshahi şunları söyledi:

Hindistan’daki Uber Eats ekibimiz son iki yılda inanılmaz bir miktar elde etti ve yaratıcılıkları ve adanmışlıklarıyla gurur duyamadım. Hindistan, Uber için son derece önemli bir pazar olmaya devam ediyor ve zaten açık kategori lideri olan yerel Rides işimizi büyütmeye yatırım yapmaya devam edeceğiz. Zomato’nın sermaye verimliliği yüksek bir şekilde hızla büyüme yeteneğinden çok etkilendik ve başarılarının devamını diliyoruz.

Göz atın:   Vatan Bilgisayar'dan 27 Bin Kişinin Kullanıcı Verileri Çalındı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!