Tiktok Takipçi Satın Al

Zomato Uber Eats Şirketini Satın Aldı!

Uber, yemek dağıtım hizmeti Uber Eats’ı 2017 yılında piyasaya sürdü. Bugün Zomato, Uber Eats’un Hindistan işini tüm stok işlemlerinde satın aldığını ve bu da Uber’in % 9.99’una sahip olduğunu açıkladı.

Hindistan’daki Uber Eats, operasyonları ve Uber Eats uygulamalarının restoranlarını, dağıtım ortaklarını ve kullanıcılarını bugün yürürlükte olan Zomato platformuna yönlendirecektir. 1 Temmuz 2019 tarihinden sonra Uber Eats’de herhangi bir şey sipariş ettiyseniz hesabınız Zomato’ya aktarılır, böylece yeni bir hesap oluşturmanız gerekmez. Uber Eats’tan ayrılan belirli kullanıcılar, önümüzdeki 3 siparişte ve özel 3 ay Zomato Gold deneme sürümünde % 50 indirim almaktadır. Daha önce Uber Eats India ile ilişkili teslimat ortakları, Zomato’ya transfer edilecektir.


Zomato Uber Eats Şirketini Satın Aldı!

Zomato Kurucusu ve CEO’su Deepinder Goyal şunları söyledi:

Restoran keşfine öncülük etmekten ve Hindistan’da 500’den fazla şehirde lider bir gıda dağıtım işi oluşturduğumuz için gurur duyuyoruz. Bu satın alma, kategorideki konumumuzu önemli ölçüde güçlendiriyor.

Uber CEO’su Dara Khosrowshahi şunları söyledi:

Hindistan’daki Uber Eats ekibimiz son iki yılda inanılmaz bir miktar elde etti ve yaratıcılıkları ve adanmışlıklarıyla gurur duyamadım. Hindistan, Uber için son derece önemli bir pazar olmaya devam ediyor ve zaten açık kategori lideri olan yerel Rides işimizi büyütmeye yatırım yapmaya devam edeceğiz. Zomato’nın sermaye verimliliği yüksek bir şekilde hızla büyüme yeteneğinden çok etkilendik ve başarılarının devamını diliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu