Tiktok Takipçi Satın Al

BtcTurk’ten Koronavirüs Mücadelesine Bağış ile Destek!

BtcTurk, tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’yi de etkileyen koronavirüs salgını ile mücadele amacıyla başlatılan kampanyaya 100 bin TL ön bağış yaptı.

Türkiye’nin 81 ilinden 750 bin kullanıcısı bulunan BtcTurk, kullanıcılarını da kampanyaya katılmaya davet ederek, kullanıcılar tarafından yapılacak her bağış tutarı kadar miktarı da bağışlayarak toplam bağışını 400 bin TL’ye çıkarmayı hedefliyor.


Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, salgından mağdur olan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı öncülüğünde başlatılan Millî Dayanışma Kampanyası’na 100 bin TL ön bağışta bulunarak kullanıcılarını da kampanyaya katılmaya davet etti.

Kullanıcılarının yaptığı toplam yardım 150 bin TL’ye ulaşıncaya kadar, her bir kullanıcısının yapacağı bağış tutarı kadar ek bağışta bulunacağını vurgulayan BtcTurk, 100 bin TL’lik başlangıç bağış miktarını, kullanıcılarının da katılımı ile toplamda 400 bin TL’ye çıkartmayı hedefliyor.

BtcTurk’ten Koronavirüs Mücadelesine Bağış ile Destek!

BtcTurk’e Twitter’den Güvenilirlilk Rozeti

BtcTurk, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile dünyanın ve Türkiye’nin mücadele ettiği koronavirüs salgınından dolayı, finans piyasalarında yaşanan dalgalanmalara destek için bankalara Türk Lirası çekme işlem ücretlerini bir süreliğine kaldırdığını duyurmuştu. 2 Nisan tarihinden itibaren kullanıcılarına bir müjde daha vererek, bankalara TL çekme işlem ücretini tamamen kaldırdı.

Diğer yandan BtcTurk ve BtcTurkPRO, bilinen sosyal medya platformu Twitter’dan Güvenilirlik Rozetine layık görüldü. Dünyada yalnızca sayılı bitcoin ve kriptopara işlem platformunun sahip olduğu bu ayrıcalık ile Twitter topluluğuna farklı yayınlar sunmayı planlıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu