Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS Zenfone 6 ve Zenfone 6Z İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

ASUS, Zenfone 6 ve 6Z’ye Android 10 güncellemesi sunuyor. ASUS serisinin en yeni seri olan ZenFone 6, Android 10 tabanlı ZenUI 6’nın ilk kararlı sürümünü almaya başladı.

Yeni OTA güncellemesinin Zenfone 6 ve Zenfone 6Z‘ye dağıtımı sonunda başlamış durumda. Şimdilik Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan’da satılan sınırlı sayıda cihaza ulaşmak üzere.


Diğer ülkelerde piyasaya çıkış henüz başlamadı. Ancak, nihai ürün yazılımının şu anda test altında olduğunu ve kamuya açıklanmadan çok uzun sürmemesi gerektiğini doğrulayabiliriz.

ASUS Zenfone 6 için Android 10 güncellemesi

Yeni sürüm 17.1810.1910.63’deki yeni özellikler, Google Play üzerinden sistem güncellemeleri için destek içerir. Yeni tam ekran navigasyon hareketlerinin yanı sıra, Android 10 ve daha fazlasının karanlık temasının entegrasyonu.

Daha fazla bilgi için, manuel olarak kurulacak ürün yazılımının tamamını indirmek için bir linkin bu linkte bulunduğunu bildiririz ( ). Resmi kanallardan dağıtılmayan dosyaların manuel kurulumunun riskli bir işlem teşkil ettiğini hatırlıyoruz.

ASUS Zenfone 6 ve Zenfone 6Z İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Android 10 güncelleme yenilikleri

  • Sisteminizi Android 10’a yükseltin
  • Google Play sistem güncellemeleri için destek
  • Gelişmiş gizlilik ve güvenlik
  • Ekran ayarlarında yeni Android 10 jestleri
  • Android 10 karanlık temasını destekleyin
  • Konum hakları yönetimini güçlendirin

Google, 2 ay önce Pixel akıllı telefonlar için Android 10’u piyasaya sürdü. Temel, her zaman olduğu gibi hemen temel telefon için bir güncelleme ile takip edildi. ASUS bir Android 10 güncellemesi yayınlamak için en hızlı olmayabilir, ancak şimdi yazılım güncellemelerine olan bağlılıklarını kanıtladılar. ZenFone 5Z ve ROG Phone II için yaklaşmakta olan güncellemeleri bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu